Архів

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Державні ресурси
МКМР


 

  

НОВИНИ
Засідала державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Іршавській РДА | Друкувати |
П'ятниця, 06 квітня 2018 08:59
alt
6 квітня, відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Іршавській РДА, яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.
     Під час засідання члени комісії обговорили епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та стан здійснення заходів щодо профілактики АЧС на території Іршавського району, розглянули протокол № 1–2018 позачергового засідання ДНПК при Закарпатській обласній державній адміністрації від 28.03.2018 року та обговорили питання про стан проведення депопуляції (зменшення поголів’я) диких свиней на території району.
Начальник Іршавського РВ ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван Халус повідомив, щоепізоотична ситуація щодо АЧС залишається бути складною. В минулому році в області реєструвалося 11 випадків АЧС серед диких свиней та 4 випадки – серед домашніх, в тому числі 2 випадки в дикій фауні нашого району. Вже в цьому році в Україні зареєстровано 46 неблагополучних пунктів щодо АЧС в тому числі 7 випадків в нашій області, це: 2 випадки – в Тячівському, 4 – в Хустському та 1 – в Берегівському районах.
Це вказує на те, що стійкість вірусу АЧС є високою, а основним джерелом розповсюдження є дикі свині. Тому депопуляцію (зменшення поголів’я) цих тварин необхідно продовжувати.
Такої цілі дотримуються і інші держави де реєструється дана хвороба – це Молдова, Румунія, Чехія, Польща, Латвія, Литва, Естонія, щоб звести поголів’я диких свиней до нуля.
Щодо проведення депопуляції в районі, станом на сьогоднішній день з початку року відстріляно та досліджено в державній лабораторії – 13 диких свиней. Результат – негативний. Цю роботу необхідно продовжувати злагоджено, незалежно від сезону з дотриманням вимог біобезпеки при проведенні розроблення туш диких свиней добутих на полюванні; посилити контроль за утилізацією відходів розробки туш та у разі виявлення – трупів тварин. Використання туш впольованих диких свиней лише після отримання негативних результатів лабораторних досліджень на АЧС. Для цього користувачам мисливських угідь необхідна наявність холодильних камер для перетримки м’яса (туш) до отримання результату аналізу, а ветеринарним спеціалістам – необхідну кількість деззасобів.
   Виступили під час засідання також заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола та голова Іршавської районної організації УТМР Іван Барнак. 
Заслухавши інформації Мошкола І.І., Халус І.М., Барнак І.А., Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Іршавській районній державній адміністрації прийняла наступне рішення:             
1.                Взяти до відома інформацію начальника Іршавського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Халус І.М.
2.                Прийняти до безумовного виконання заходи відповідно до протоколу позачергового засідання ДНПК при Закарпатській обласній державній адміністрації від 28.03.2018 року протокол № 1- 2018.
3.                Продовжити проведення депопуляції (зниження чисельності) диких свиней на території району незалежно від сезону. Про проведення відстрілу складати відповідні акти за участю представників користувачів лісомисливських угідь, спеціалістів ветеринарної медицини.
4.   Зобов’язати користувачів мисливських угідь усіх форм власності дотримуватися вимог біобезпеки під час полювання та/або під час проведення будь-яких інших заходів, пов’язаних із відстрілом та вилученням диких тварин (або виявлення їх решток) із природнього середовища.
Дозволяти використання туш впольованих диких свиней лише після отримання негативних результатів лабораторних досліджень на АЧС.
5.  З метою недопущення міграції диких свиней зобов’язати користувачів мисливських угідь забезпечити проведення заходів з їх підгодівлі протягом усього року.
6.   Посилити контроль за утилізацією відходів, отриманих під час розробки впольованих тварин, а також знищенням виявлених решток загиблих диких свиней.
7.     Облік чисельності мисливських тварин проводити за участі користувачів мисливських угідь, спеціалістів управління лісового та мисливського господарства з наданням інформації до районного відділу ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
8. Проводити розяснювальну роботу серед власників свиней з питань профілактики АЧС.
9.  Вжити заходів щодо регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці.
10.  У випадку виникнення АЧС серед домашніх свиней заходи з локалізації та ліквідації вогнища АЧС залучати всі відповідні служби.
11.   Інформацію по виконанню рішення надавати щомісячно (до 10 числа наступного за звітним місяця) Головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області на електронну адресу mainoffice@zak-dpss.gov.ua, zakepizoot@i.ua та на паперових носіях за адресою вул. Минайська, 39 а, м. Ужгород 88015.                              


alt

alt
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
23 квітня 2018 року

Всеукраїнський день психолога

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

10.00 Нарада апарату

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати у бюджетних сферах району

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

ВІВТОРОК
24 квітня 2018  року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

10.00 Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

11.00 Засідання оргкомітету до Дня аварії на Чорнобильській АЕС

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

13.00 Президія районної ради

14.00 Сесія районної ради
 

СЕРЕДА
25 квітня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

09.00 Нарада з питань висвітлення діяльності структурних підрозділів РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Виїзна нарада у

с. Лисичово

Горін – голова РДА

13.00 Мітинг-реквієм присвячений черговій річниці аварії на Чорнобильській АЕС (пам’ятний знак чорнобильцям)

Горін – голова РДА
 

ЧЕТВЕР
26 квітня 2018 року
 

День пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

13.00 Медична рада Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

14.00 Засідання спостережної комісії

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
27 квітня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

10.00-12.00 Пряма телефонна гаряча лінія «Запитуйте – відповідаємо»

Горін – голова РДА

15.00 Підведення підсумків посіву ярих колоскових

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

СУБОТА
28 квітня 2018 року
 

День охорони праці 

НЕДІЛЯ
29 квітня 2018 року
 
-

Новини ВРУ