Архів

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Державні ресурси
МКМР


 

  

НОВИНИ
Медицину чекають реформи | Друкувати |
Вівторок, 08 лютого 2011 00:00

На засіданні медичної ради відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, яке відбулося днями, підбито підсумки роботи галузі за минулий рік і накреслено завдання на 2011 рік.

 

Про фінансово-господарську та кадрову роботу інформував начальник відділу охорони здоров’я РДА Антон Горзов. Він зазначив, що в районі є 45  медичних закладів, в тому числі Іршавська райлікарня на 440 ліжок, районна стоматологічна поліклініка і 4 дільничні лікарні та 32 амбулаторії ЗПСМ, 7 фельдшерсько-акушерських пунктів. Відсутні медичні заклади  в Дубах, Кобалевиці, Крайній Мартинці і Малій Розтоці.   Серед позитивів А. Горзов назвав суттєве зниження смертності немовлят з 9,9 до 8,7 при середньо-обласному показнику 11,01%. За рахунок економії бюджетних коштів придбано  систему  добового  моніторингу ЕКГ,  датчик електронний мікроконвексний СА 3,5  типу R (кардіологічний) до УЗД системи “Міндрей”, мікротом. Відповідно до виконання державних програм за рахунок коштів державного та обласного бюджетів  у райлікарню поставлено медичного та іншого обладнання на 2026069 грн., а саме:  апарат штучної вентиляції легень системи Ivent 201, комплекс рентгенівський діагностичний КРД -50 “INDLagrat -01”, комп’ютер в комплекті, медичний апарат концентратору кисню NEW LIFE, дихальний мішок MR 100  для дорослих, апарат штучної вентиляції легенів Carina System, крісло гінекологічне KG -2, апарат для анестезії та ін.

Торік продовжувалися роботи на будівництві 2-ої черги пологового відділення райлікарні.

— Незважаючи на вкрай обмежене фінансування в 2011 році, — зазначив Антон Антонович, — відділ охорони здоров’я планує проводити ремонтні роботи в медичних закладах району. Зокрема, провести реконструкцію даху головного лікувального корпусу, зробити ремонти даху ЛОР-очного корпусу, даху допоміжного корпусу АГК та магістральних трубопроводів та стоків холодної і гарячої води у підвальному приміщенні головного  лікувального корпусу.

Йшла мова на нараді і про оптимізацію кадрів. Про це говорив у своєму виступі заступник головного лікаря райлікарні Юрій Гецко. Він, зокрема, зазначив: згідно з пропозиціями  головного  фінансового управління облдержадміністрації  щодо висновку про відповідність  бюджетному законодавству України показників районного бюджету Іршавського району на 2011 рік, відповідно до пункту 1 статті 51 Бюджетного кодексу України керівники установ утримують чисельність працівників лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах. А цей дефіцит в охороні здоров’я по заробітній платі складає майже 4 мільйони гривень. Отже, на всіх рівнях буде скорочення штатів. Наразі вже  проведено наради за  участю всіх головних лікарів  медичних закладів району і сільських голів щодо правомірності прийнятих рішень про передачу майна медичних  закладів. Районним бюджетом передано фінансування всіх закладів охорони здоров’я  відділу охорони здоров’я, майже завершена передача документів тих працівників закладів охорони здоров’я, які були прийняті  на роботу сільрадами, у відділ охорони здоров’я та ін.

На медраді виступили також  завепідвідділом райсанепідемстанції Любов Шевчук, головний лікар  райлікарні Оксана Петах, заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Марія Савко, райфтизіатр Марія Воробок.

У роботі зібрання взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Феєр, заступник голови РДА Мирослава Кула, заступник  начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Брич. Вони вказали на ряд проблем, які стоять перед медиками району. Серед них - рівень зарплати в медичних закладах району найнижчий в області, слід поліпшити доступ до хворого, оптимізацію кадрів необхідно  провести розумно і виважено. Давно настав час оформити землю, де знаходяться медзаклади.

 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
19 березня 2018 року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

10.00 Командно-штабні навчання по цивільному захисту, засідання штабу з питань надзвичайних ситуацій

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

ВІВТОРОК
20 березня 2018  року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Горін О.В. – голова РДА

09.30 Нарада директорів шкіл району

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 -12.00 Виїзний прийом громадян у Кушницькій сільській раді

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Нарада з питання передачі коштів із сільських бюджетів на районну Програму з виготовлення проектів, ПКД, експертизи та технічного нагляду будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення на території Іршавського району

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

СЕРЕДА
21 березня 2018 року

Міжнародний день ляльок. Всесвітній день поезії

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питань висвітлення діяльності структурних підрозділів РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

11.00 Засідання комісії по Програмі «Власний дім» (при необхідності)

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

ЧЕТВЕР
22 березня 2018 року
 
День таксиста

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з керівниками комунальних підприємств з питань збирання та вивезення побутових відходів

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

12.00 Районний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», виставкова зала РБК

Горін О.В. – голова РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
23 березня 2018 року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

10.00-12.00 Пряма телефонна гаряча лінія «Запитуйте – відповідаємо»

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

15.00 Аналіз цін на сільськогосподарську продукцію

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

День благоустрою та санітарна очистка прилеглої території адмінбудинку

СУБОТА
24 березня 2018 року

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

НЕДІЛЯ
25 березня 2018 року
 

День Служби безпеки України

Новини ВРУ