Архів

< вересня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30  

Державні ресурси

Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Уряд
МКМР 


 


 


НОВИНИ
В РДА проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС | Друкувати |
Вівторок, 26 вересня 2017 11:13
alt У вівторок, 26 вересня, за участі голови райдержадміністрації Олександра Горіна відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні прийняли члени комісії ТЕБ та НС.
На порядок денний засідання комісії було внесено п’ять питань. Зокрема,  про стан безпеки на вулицях і дорогах та дотримання правил дорожнього руху на території району, інформував  Василь Волошиновський.
 Заслухавши інформацію, з урахуванням обговорення, комісія вирішила з метою попередження виникнення дорожньо-транспортних пригод та загибелі людей на вулицях та дорогах району: фахівцям Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП у Закарпатській області, вести постійний контроль за дотриманням правил дорожнього руху та проводити профілактичні заходи направлені на зменшення виникнення дорожньо-транспортних пригод на території Іршавського району.
 Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту Юрій Химинець ознайомив присутніх  із  протоколом засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 18.09.2017 №5 про ситуацію яка склалась на території області внаслідок погіршення погодних умов та про ситуацію яка сталась у дитячому таборі в м. Одеса, де внаслідок пожежі загинуло троє дітей.
Про стан пожежної безпеки об’єктів загальноосвітніх та дошкільних закладів Іршавського району інформував Василь Сокач. Комісія вирішила з  метою попередження виникнення пожеж та нещасних випадків, які можуть призвести до загибелі людей, для забезпечення безпечних умов перебування громадян у в загальноосвітніх, культурних та медичних закладах району:
 - фахівцям Іршавського РВ УДСНС України у Закарпатській області: провести обстеження загальноосвітніх, дошкільних закладів, та закладів культури і медицини району, на предмет відповідності нормам протипожежної безпеки та дотримання правил пожежної безпеки, копії актів обстеження надати голові райдержадміністрації;
- керівникам відділів освіти, культури, охорони здоров’я райдержадміністрації: при виявленні порушень, вжити відповідних заходів щодо негайного  усунення виявлених недоліків; відділу освіти райдержадміністрації спільно з фахівцями Іршавського РВ УДСНС України у Закарпатській: провести навчання з відповідальними працівниками освітніх закладів щодо дотримання правил пожежної безпеки та дій на випадок виникнення пожежі, провести інструктаж під розписку. 
З інформацією про затвердження комплексного плану профілактичних та протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та ГРВІ в сезон захворюваності 2017-2018 років виступила Марія Жупанин. Зокрема, з метою запобігання виникненню і поширенню грипу та ГРВІ на території Іршавського району, комісією прийнято рішення затвердити Комплексний план профілактичних та протиепідемічних заходів.
Про стан готовності бюджетних установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період, (стан обладнання, затвердження лімітів) присутнім інформували Марина Попдякуник та Андрій Андрішко. З метою забезпечення комфортних умов для перебування та навчання дітей в загальноосвітніх закладах району:
- відділам: освіти, охорони здоров’я, культури і туризму райдержадміністрації: погодити доведені ліміти використання газу на осінньо-зимовий період 2017-2018 роки, з керівництвом ПАТ «Закарпатгаз»;
- вести постійний контроль за споживанням енергоносіїв відповідно до затверджених лімітів;
- завести журнал спостережень за дотриманням температурних режимів у приміщеннях ЗОШ, ДНЗ та медичних закладах.
Органам місцевого самоврядування організувати заготовку протиожеледних матеріалів на підйомах та спусках вулиць та доріг на відомчих територіях та підписати угоди з власниками спецтехніки на проведення робіт по розчистці вулиць та доріг на території сільських рад.Надавати посильну допомогу щодо розчистки від снігу під’їзних шляхів до закладів освіти, охорони здоров’я, культури і туризму, розміщених на території сільських рад.
Крім того, відділу містобудування та архітектури: організувати та провести нараду з сільськими головами щодо організації  розчистки вулиць та доріг від снігу та підсипку протиожеледними матеріалами  на відповідних територіях. Також організувати нараду з керівниками відділів: освіти, охорони здоров’я культури і туризму, щодо готовності установ та організацій до осінньо-зимового періоду.
Іршавській філії «Райавтодор» спільно з відділом містобудування та архітектури, відділом з питань цивільного захисту, провести огляд технічного стану дорожньої техніки, її готовність до роботи в зимовий період та наявність сипучих протиожеледних матеріалів (щебеневого відсіву та солі), за результатами перевірки скласти акт обстеження.
Також на комісії розглянули звернення громадян,які надійшли на розгляд. Начальник відділу з питань цивільного захисту РДА Іван Семак ознайомив членів комісії із пакетами документів, що поступили від громадян району, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій. 

alt

alt

alt

alt
 
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
11 грудня 2017 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00-17.00 Особистий прийом громадян у РДА

Мошкола І.І. – заступник голови РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати у бюджетних установах району

Мошкола І.І. – заступник голови РДА
 

ВІВТОРОК
12 грудня 2017  року
 
День сухопутніх військ України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00-17.00 Особистий прийом громадян у РДА

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Засідання штабу з питань НС (при потребі)

Мошкола І.І. – заступник голови РДА
 

СЕРЕДА
13 грудня 2017 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питання висвітлення діяльності РДА в ЗМІ

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

11.00 Зустріч з ліквідаторами до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Горін О.В. – голова РДА

15.00 Засідання земельної комісії

Горін О.В. – голова РДА
 

ЧЕТВЕР
14 грудня 2017 року
 
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Аналіз використання бюджетних коштів ДФРР

Мошкола І.І. – заступник голови РДА

10.00-12.00 Виїзний прийом громадян

Горін О.В. – голова РДА

10.00 Засідання комісії по програмі «Власний дім» (за потреби)

Мошкола І.І. – заступник голови РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
15 грудня 2017 року

День працівників суду України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Аналіз обсягів реалізованої продукції основного кола виробників

Мошкола І.І. – заступник голови РДА
 

СУБОТА
16 грудня 2017 року

День працівників енергетичної галузі
Районний турнір з важкої атлетики

м. Іршава

НЕДІЛЯ
17 грудня 2017 року
 

День працівників державної виконавчої служби

Новини ВРУ