Архів

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31

Державні ресурсиУряд
МКМР 

  

НОВИНИ
Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС | Друкувати |
П'ятниця, 29 грудня 2017 11:06
alt    Сьогодні, 29 грудня, під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Горіна  відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
    На порядок денний  було винесено чотири питання.
    Зокрема, начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Іван Семак ознайомив присутніх із завданнями, які наведені у протоколі засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 22 грудня 2017 р. № 7 «Про ситуацію, яка склалася на території області впродовж 15-17 грудня 2017 року».
Заслухавши інформацію доповідача, з урахуванням обговорення, комісія вирішила відділу з питань цивільного захисту РДА, вказані в протоколі завдання довести до всіх зацікавлених осіб. Органам місцевого самоврядування постраждалих від повені територій активізувати роботу щодо проведення обстеження постраждалих дворогосподарств, оформлення необхідних документів та перадачу їх у відділ з питань ЦЗ райдержадміністрації.
    З інформацією про ситуацію, яка мала місце в Іршавському районі в результаті зливових дощів, що пройшли з 15 по 18 грудня 2017 року,  виступив провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту РДА Юрій Химинець, який коротко ознайомив присутніх з наслідками паводку, та що було зроблено в цей період для забезпечення безпеки мешканців підтоплених дворогосподарств, а саме:
-проведено три засідання штабу з питань НС, огранізовано відселення громадян з підтоплених житлових будинків та завезено питну воду постраждалим. Всього було відселено 45 сімей (186 громадян). Відселення проводилось фахівцями Іршавського РВ УДСНС України у Закарпатській області та фахівцями гірського пошуко-рятувального відділення м. Іршава загону СП ДСНС України у Закарпатській області, також після закінчення паводку проведено відкачку води з 39 колодязів та фахівцями ДУ «Закарпатський лабораторний центр» проведено дезінфекцію вказаних джерел.
- силами Іршавського РВ УДСНС, за допомогою Хустського та Мукачівського райвідділів УДСНС України у Закарпатській області та частково Берегівським МУВГ, проведено відкачку води з території с. Вільхівка. 
   Прокоментував ситуацію, що склалася в районі внаслідок паводку  голова райдержадміністрації Олександр Горін, який особисто контролював хід ліквідації наслідків негоди.
        Заслухавши інформацію, комісія вирішила прийняти її до уваги.
    Керівники органів місцевого самоврядування виступили з інформацією про розмір нанесених збитків мешканцям населених пунктів та об’єктам інфраструктури внаслідок паводку, що проходив в період  з 15 по 17 грудня 2017року.
     Заслухавши інформацію доповідачів, розглянувши матеріали з урахуванням обговорення, комісія вирішила:
   - затвердити акти обстеження підтоплених житлових будинків та пошкожених об’єктів інфраструктури, згідно реєстрів поданих органами органами місцевого самоврядування, питання щодо відшкодування збитків громадянам постраждалим від паводку, перенести на наступне засідання комісії (січень місяць 2018 року).
   - відділу економічного розвитку і торгівлі та відділу містобудування та архітектури РДА провести узагальнення інформації щодо нанесених збитків об
`єктам соціальної сфери та інфраструктури, перевірити відповідність поданих розрахунків методиці оцінки збитків від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, затверджених постановою КМУ від 15.02.2002 №175. Зведену інформацію надіслати департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА разом з відповідними документами, відповідно до постанови КМУ від 29.03.2002 №415 "Про затвердження Порядку використанння коштів резервного фонду бюджету".
    Щодо відновлення об’єктів інфраструктури, рекомендувати органам місцевого самоврядування постраждалих від повені територій, замовити проектно-кошторисну документацію на відбудову вказаних об’єктів.
   Райдержадміністрації звернутися з клопотанням в Басейнове управління водних ресурсів р.Тиса,щодо необхідності проведення робіт по розчистці (від наносів, зарослів та острівків) русла р. Боржава та річки Іршавка, з частковим поглибленням по всій довжині річок на території Іршавського району, для збільшення пропускної спроможності, що дасть змогу частково запобігти підтопленню територій населених пунктів.
    Також члени комісії розглянули клопотання Берегіського МУВГ щодо відшкодування вартості палива використаного насосною станцією для відкачки води в с. Вільхівка 16-17 грудня.
    Заслухавши інформацію доповіда, з урахуванням обговорення, комісія вирішила вказане питання перенести на наступне засідання комісії (січень місяць 2018 року).

 

alt
 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
26 лютого 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

ВІВТОРОК
27 лютого 2018  року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Нарада апарату

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Фінальні змагання з баскетболу серед юнаків. Іршавської ЗОШ № 2

І-ІІІ ст.

СЕРЕДА
28 лютого 2018 року

День штурманської служби авіації Збройних сил України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питань висвітлення діяльності структурних підрозділів РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Колегія РДА

Горін О.В. – голова РДА

11.00 Нарада з питання очікуваного виконання районного бюджету за січень-лютий 2018 року

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

14.00 Нарада з перевізниками, які виконують перевезення пасажирів на маршрутах у межах району

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

ЧЕТВЕР
1 березня 2018 року
 
Всесвітній день цивільної оборони

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Засідання штабу з питань надзвичайних ситуацій (за потреби)

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

10.00 Засідання оргкомітету з нагоди відзначення 204 річниці з Дня народження Т.Шевченка

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
2 березня 2018 року

День професійного сержанта в Україні

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

10.00 Засідання оргкомітету з нагоди чергової річниці проголошення Карпатської України

Козенюк О.В. – керівник апарату  РДА

15.00 Аналіз річного плану на 2018 рік

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

СУБОТА
3 березня 2018 року

Всесвітній день письменника

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

День благоустрою та санітарна очистка прилеглої території адмінбудинку

НЕДІЛЯ
4 березня 2018 року
 

Зимова першість району з футболу в с.Ільниця, с.Приборжавське.(11.00, 13.00)

Новини ВРУ