Архів

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Державні ресурси
МКМР


 

  

НОВИНИ
Про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2017 року | Друкувати |
П'ятниця, 05 січня 2018 11:15
  altПротягом 2017 року райдержадміністрація та її структурні підрозділи працювали над вдосконаленням роботи зі зверненнями громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян»,Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Здійснено відповідні заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, подальшого покращення та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
Питання щодо покращення роботи зі зверненнями громадян протягом 2017 року розглянуто на 4 засіданнях колегії райдержадміністрації, апаратних нарадах при голові, першому заступнику голови та керівнику апарату районної державної адміністрації та нараді за участю новопризначених сільських голів. Дане питання перебуває на постійному контролі в керівництва райдержадміністрації. Посадових осіб, яким доручається розгляд звернень громадян, зобов’язано забезпечувати об’єктивне і належне вирішення проблем, з якими звертаються жителі району.
Протягом 2017 року до Іршавської райдержадміністрації надійшло  1288 звернень громадян. Із загальної кількості  звернень,  поштою  надійшло  953 звернення, що на звернень (31 %) більше ніж за відповідний період 2016 року.
 Від обласної державної адміністрації розглянуто райдержадміністрацією 557 звернень, серед них:
Адміністрації Президента України     
- 3
Секретаріату Кабінету Міністрів України      
- 5
Апарату Верховної Ради України
- 3
Міністерства внутрішніх справ  України
- 1
Хустської міської прокуратури
- 1
Закарпатської обласної ради
- 1
Державних установ «Урядовий контактний центр » та «Закарпатський обласний контактний центр»
- 526
Головою райдержадміністрації розглянуто 1219 звернень, що складає    95 %  від загальної кількості звернень, що надійшли до райдержадміністрації.
На особистому прийомі побувало 337 жителів району, якими піднято 335 питань, що на  (8 %) більше звернень, ніж за 2016 рік. Якщо вирішити питання безпосередньо під час проведення особистого прийому неможливо, воно залишається на контролі для подальшого вивчення та інформування заявника про прийняте рішення.
За  характером питань, основне  місце займають  217 питань аграрної  політики і  земельних  відносин (виділення земельних ділянок, оформлення державних актів на землю та видачу майнових паїв). Найбільше таких звернень надійшло від жителів сіл Кам’янське, Малий Раковець, Заріччя, Сільце, Ільниця, Хмільник та Богаревиця .
Питання соціального захисту населення порушувалось у 856 (66 %) зверненнях. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року спостерігається значне збільшення звернень з питань щодо надання матеріальної допомоги у поточному році. Так, за аналогічний період 2016 року надійшло 653 звернення, що на 24 % менше ніж за даний звітний період. Це у значній мірі пояснюється впровадженням районної комплексної програми «Турбота» та внесених до неї змін щодо виділення одноразової та матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, завдяки якій стало можливим допомогти та надати державну соціальну допомогу більшій кількості людей.
 За районною комплексною програмою «Турбота» надана одноразова матеріальна допомога на звернення  малозабезпечених громадян Іршавського району на суму 70 тисяч 176 гривень. Серед цих громадян державну соціальну  допомогу отримали одинокі матері, діти сироти, інваліди, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, діти війни та інші малозахищені верстви населення. Найбільше з питань надання матеріальної допомоги звернулися жителі сіл, які проживають в населених пунктах, м. Іршава, с.Ільниця, с.Великий Раковець, с.Довге, с.Осій, с.Білки, с.Сільце та с.Приборжавське.
Також, за звітній період 2017 року відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації надано матеріальну допомогу 107 учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей  на суму 312 тисяч 400 гривень .
Райдержадміністрацією надано одноразову грошову допомогу з Програми «Турбота» та коштів, що надійшли до районного бюджету як субвенція з обласного бюджету - 85 сім’ям району для ремонту житлових будинків, які постраждали від паводку та льодоходу, пожежі й інших надзвичайних ситуацій, на суму 1 млн. 178 тисяч 353 гривні.
 Спостерігається збільшення кількості звернень, у порівнянні аналогічним періодом 2016 роком з питань комунального господарства та житлової політики. Так, за 2017 року до райдержадміністрації надійшло 29 звернень, що на 4 звернення більше, ніж за період 2016 року.  Цей показник є позитивним, хоча найбільш актуальні питання у зверненнях незмінні: електропостачання населених пунктів, ремонт  дахів, встановлення  індивідуального  опалення,  гарячого і холодного водопостачання будівель, квартир, житлових будинків та прибудинкової території.
Серед інших питань, що порушували громадяни у своїх зверненнях, питання транспорту – 20 звернень, де у порівнянні з аналогічним періодом є зменшення на 4 звернення  від  загальної  кількості. До райдержадміністрації надходили скарги про порушення правил перевезень пільгових категорій населення, про незадовільну роботу приміського та міського пасажирського транспорту. Турбували ці питання найбільше жителів сіл  Чорний Потік, Локоть, Крайня Мартинка, Загаття, Ільниці, Осій, Лисичево, Мідяниця, Арданово та Вільхівка.
Серед  звернень,  отриманих райдержадміністрацією  протягом  2017 року,  953 (73 %)  надійшло  від  пільгових  соціально незахищених  категорій громадян.  До райдержадміністрації звернулось 4  інваліди  війни, з них 2 - Великої Вітчизняної,  2 учасників  війни в Афганістані,  88  інвалідів  різних  категорій, 98 учасників бойових дій (АТО), 107 учасників антитерористичної операції, члени їх сімей, 4 переселенців із зони антитерористичної операції, 66  учасників  ліквідації  наслідків  аварії  на  ЧАЕС, 4 особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи,   3 ветерани праці, 8 дітей війни. Особлива увага керівником райдержадміністрації, сільськими та селищним головами приділялась розгляду звернень жінок, яким присвоєно звання «Мати – героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, ветеранів війни та праці, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, переселенцям, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, пенсіонерів, багатодітних сімей, одиноких матерів. Такі звернення розглядались в першу чергу.
Ефективною формою роботи з громадянами є проведення «прямого телефонного зв’язку» керівництвом райдержадміністрації та керівниками районних установ з населенням району. Це дає можливість громадянам зберегти час, вирішити питання, що їх хвилюють безпосередньо по телефону. При проведенні телефонної лінії «Запитуєте-відповідаємо» у 2017 році -  найактуальнішими зверненнями для жителів району  виявилися питання призначення соціальних виплат.
 Постійно функціонує за номером 2-11-42 та 2-24-53 – районна гаряча лінія оперативного реагування на звернення мешканців, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та переселенців, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.
 Графік проведення виїзних прийомів щомісячно оприлюднюється в районній газеті «Нове життя», розміщено на інформаційному веб-сайті та стенді райдержадміністрації. У районі продовжувалася практика виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації за місцем їх проживання. За 2017 року  проведено 12  виїзних  прийомів громадян  головою  адміністрації  та   11 - заступниками  голови  адміністрації. Питання, порушені під час виїзних прийомів, вирішувалися, по можливості, на місці, а ті, що вимагали додаткового вивчення, заявників інформували додатково. У районі практикуються виїзні прийоми громадян головами виконкомів в селах, віддалених від сільських рад. У багатьох сільських радах проводиться прийом громадян депутатами районної та сільських рад.
На  виконання  п.5 Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування», головою  райдержадміністрації затверджені  графіки перевірок  додержання  законодавства про  звернення  громадян  та  графіки  проведення  Дня  контролю у  місцевих  радах  району  на 2017 рік. За звітний період проведено 12 Днів контролю та  проведено перевірку в сільських радах згідно із затвердженим графіком. Результати перевірок показують, що роботі із зверненням громадян в сільській раді приділяється належна увага, ведуться журнали вхідної та вихідної кореспонденції, особистих прийомів громадян головами місцевих рад. Заяви реєструються в день їх надходження, є відмітки про виконання. Проблеми, які порушують у заявах і скаргах громадяни, систематично розглядаються на засіданнях постійних комісій, на засіданнях виконавчих комітетів та сесіях місцевих рад.
Керівництвом райдержадміністрації затверджено графік особистого звітування перед головою райдержадміністрації керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, міського, сільських голів з питань роботи із зверненнями громадян у 2017 році. Відповідно до цього графіку звітувались відокремлені структурні підрозділи райдержадміністрації та 1 міська рада та 25 сільських рад. За результатами звітування встановлено, що запити та звернення розглядались виконавцями у визначений терміни та надавалися ґрунтовні відповіді заявникам.
Райдержадміністрація продовжує працювати над Указом Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008, Законом України «Про звернення громадян», над втіленням у життя заходів, спрямованих на зменшення надходжень звернень громадян, їх попередженням та задоволенням обґрунтованих вимог.
 
 
 
 
Завідувач сектору роботи зі зверненнями 
громадян апарату 

Іршавської районної державної адміністрації                     Е.І. Білогорка
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
23 квітня 2018 року

Всеукраїнський день психолога

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

10.00 Нарада апарату

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати у бюджетних сферах району

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

ВІВТОРОК
24 квітня 2018  року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

10.00 Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

11.00 Засідання оргкомітету до Дня аварії на Чорнобильській АЕС

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

13.00 Президія районної ради

14.00 Сесія районної ради
 

СЕРЕДА
25 квітня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

09.00 Нарада з питань висвітлення діяльності структурних підрозділів РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Виїзна нарада у

с. Лисичово

Горін – голова РДА

13.00 Мітинг-реквієм присвячений черговій річниці аварії на Чорнобильській АЕС (пам’ятний знак чорнобильцям)

Горін – голова РДА
 

ЧЕТВЕР
26 квітня 2018 року
 

День пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

13.00 Медична рада Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

14.00 Засідання спостережної комісії

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
27 квітня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

10.00-12.00 Пряма телефонна гаряча лінія «Запитуйте – відповідаємо»

Горін – голова РДА

15.00 Підведення підсумків посіву ярих колоскових

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

СУБОТА
28 квітня 2018 року
 

День охорони праці 

НЕДІЛЯ
29 квітня 2018 року
 
-

Новини ВРУ