Архів

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Державні ресурси

Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Уряд
МКМР 


 


 


НОВИНИ
Про роботу відділу мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Іршавської райдержадміністрації за 2017 рік | Друкувати |
Четвер, 11 січня 2018 06:16
 altУ своїй діяльності відділ керується положеннями Конституції України, законами України, нормативно – правовими актами Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації та райдержадміністрації. Відділ організовує свою роботу відповідно до Регламенту Іршавської райдержадміністрації, Інструкції з діловодства та інших нормативно – правових актів, що регламентують роботу відділу.
Розпорядженням голови Іршавської райдержадміністрації від 20.07.2016 року №254 затверджено Положення про відділ мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Іршавської райдержадміністрації.
У зв’язку з набранням чинності Закону України ,,Про запобігання корупції”, прийняттям постанови Кабінету Міністрів України ,,Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії)  на 2015 – 2017 роки”, на виконання розпорядження облдержадміністрації ,,Про Антикорупційну програму Закарпатської обласної державної адміністрації на 2017 рік” відділом було здійснено ряд заходів щодо реалізації державної політики з даного напряму в райдержадміністрації, зокрема розпорядженням голови райдержадміністрації №202 від 20.07.2015 року затверджено план заходів з виконання Програми на 2015 – 2017 роки з дотримання вимог антикорупційного законодавства. Структурними підрозділами державної адміністрації дані заходи виконувалися згідно термінів та належним чином.
Керівники та спеціалісти структурних підрозділів, установ та служб району уповноважені на виконання функцій держави райдержадміністрації подали до 01 квітня 2017 року електронні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання за минулий 2016 рік. У зв’язку з набранням чинності Закону України ,,Про внесення змін до деяких законів щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб” від 23.03.2017 року №1975 – VIIІ (набрав чинності 30.03.2017 року), внесено зміни до Закону України ,,Про запобігання корупції”, згідно якого термін подання щорічної декларації осіб, що подають таку декларацію вперше, продовжено до 01.05.2017 року. Всього на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування зафіксовано 151 декларація працівників Іршавської райдержадміністрації, з них – 134 особи – державні службовці, 17 – обслуговуючого персоналу, 46 – категорії Б, 88 – категорії В. Електронні декларації після їх подання на офіційний веб – сайт Національного агентства з питань запобігання корупції перевіряються уповноваженою особою з питань запобігання і виявлення корупції у районній державній адміністрації у встановлені терміни на факт своєчасності їх подання та на наявність конфлікту інтересів.
Спеціальну перевірку проходять усі особи, що претендують на зайняття вакантних посад, пов’язаних із виконанням функцій держави, тобто відповідно до термінів подаються декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік. Упродовж минулого року у державній адміністрації проведено 6 конкурсів, для участі в конкурсах було подано 9 заяв від осіб, що претендували на зайняття вакантних посад, 5 осіб призначено відповідними розпорядженнями голови райдержадміністрації, ще одна особа проходить перевірку на ,,очищення влади”. Упродовж року звільнено 4 особи, на момент звільнення до Державного реєстру звільненими подано електронні декларації.
Управлінням соціального захисту упродовж 2017 року оголошено 9 конкурсів, проведено 6 конкурсів (на три конкурси не подано заяв), 4 особи прийнято на посади, 2 особи призначено по переводу, звільнено 6 осіб, з - них 5 осіб подали декларацію, ще одна – смерть людини.
Фінансовим управлінням упродовж вказаного періоду оголошено 2 конкурси, проведено 1 конкурс (на 1 конкурс не подано заяв), за наслідками конкурсу особу не прийнято на вакантну посаду, 1 особу звільнено.
Всі заходи проведено з дотриманням норм чинного законодавства щодо проведення перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття вакантних посад, пов’язаних з виконанням функцій держави.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року №65 затверджено Правила етичної поведінки державних службовців, які регулюють моральні засади діяльності державних службовців та полягають  у дотриманні принципів етики державної служби. Під час прийняття на державну службу кожна особа ознайомлюється з цими Правилами та зобов’язана їх дотримуватися у своїй службовій діяльності.
Новини та статті, пов’язані з вивченням законодавства України з питань протидії та запобігання корупції, законодавства про державну службу розміщуються на сайті райдержадміністрації. Додатково на веб – сторінці райдержадміністрації розміщено банер Національного Агентства з питань запобігання корупції, де можна дізнатися про всі новини антикорупційного законодавства. Також на банері ,.Стоп – корупція” надано контактні дані про уповноважену особу, що забезпечує контроль за здійсненням заходів та дотримання вимог антикорупційного законодавства, врегулювання конфлікту  інтересів, дотримання заборон та обмежень особами, уповноваженими на виконання функцій держави та органів місцевого самоврядування.
Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції ведеться облік працівників районної державної адміністрації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень. Відомості про притягнення до відповідальності за вчинення правопорушень працівниками, у тому числі судові рішення, які б набрали законної сили, у поточному році не надходили.  
Спільно з Іршавським відділенням поліції (м. Іршава) Хустського відділу поліції забезпечено правопорядок та громадську безпеку на всіх заходах та урочистостях, що проводилися згідно перспективного та квартальних планів роботи районної державної адміністрації. Діє Комплексна програма профілактики злочинності та правопорушень на території Іршавського району Закарпатської області на 2016 – 2020 роки.  За період 11 місяців 2017 року до Іршавського відділенн поліції (м. Іршава) Хустського відділу поліції надійшло 5014 (за 2016 рік – 4681) заяв і повідомлень громадян про правопорушення, з них 1120 (за 2016 рік – 1072) відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
До місцевої прокуратури у вказаний період надійшло 622 звернень громадян, з яких 286 – вирішено, 334 звернень надіслано для розгляду компетентним органам виконавчої влади, державного нагляду (контролю), органам місцевого самоврядування.
Здійснювався контроль за ходом виконання районних програм, розроблених відділом спільно з іншими установами та службами району.
Упродовж 2017 року підготовлено матеріали на 2 колегії райдержадміністрації, прийнято 2 рішення, підготовлено 8 розпоряджень голови з основної діяльності відділу
При виконанні своїх обов’язків найважливішим завданням відділу були: дотримання прав, свобод та законних інтересів громадян, виконання вимог законів та підзаконних нормативно – правових актів, вчасне виконання контрольних документів згідно плану-контролю, доручень керівництва райдержадміністрації.
 
 
 Начальник відділу мобілізаційної роботи,
          взаємодії з правоохоронними органами
          та оборонної роботи апарату
        Іршавської райдержадміністрації                                      Ф.Б.Халак
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
22 січня 2018 року

День Соборності України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

13.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

14.00 Мітинг до Дня Соборності України

Горін О.В. – голова РДА
 

ВІВТОРОК
23 січня 2018  року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00-16.00 Особистий прийом громадян у РДА

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Нарада  з питання розроблення заходів по оптимізації видатків в галузях бюджетної сфери на 2018 рік

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

СЕРЕДА
24 січня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питання висвітлення діяльності РДА в ЗМІ

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Засідання комісії по програмі «Власний дім» (при необхідності)

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

11.00 Засідання круглого столу з афганцями

Горін О.В. – голова РДА

14.00 Засідання земельної комісії

Горін О.В. – голова РДА
 

ЧЕТВЕР
25 січня 2018 року

Тетянин день. День студента

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Аналіз планів з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

13.00 Медична рада

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
26 січня 2018 року

Міжнародний день митника. День працівника контрольно-ревізійної служби України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

11.00 Засідання штабу з питань НС (при необхідності)

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

15.00 Аналіз цін на сільськогосподарську продукцію

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

СУБОТА
27 січня 2018 року
 

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

НЕДІЛЯ
28 січня 2018 року

-

Новини ВРУ