Архів

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Державні ресурси

Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Уряд
МКМР 


 


 


НОВИНИ
Про роботу відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації за 2017 рік | Друкувати |
Четвер, 11 січня 2018 07:18
 altУ 2017 році відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації свою діяльність спрямував на виконанні основних положень Конституції України відповідних законів України, постанов Верховної Ради, указів і розпоряджень Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, а також розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій, положеннями про апарат та відділ організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації. Робота відділу проходила згідно перспективного плану роботи районної державної адміністрації на 2017 рік та квартальних планів робіт, затверджених розпорядженнями голови райдержадміністрації.
2017 року відбулися перші вибори депутатів та голови Іршавської міської об’єднаної територіальної  громади. Працівниками відділу проведено роботу про суспільно-політичну ситуацію в районі в день голосування, наявність правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом, надзвичайні ситуації та інші проблемні питання.
Впродовж 2017 року відбулося 12 засідань колегії райдержадміністрації, розглянуто 31 питання життєдіяльності району. Питання торкалися найбільш актуальних проблем: соціально-економічного розвитку, наповнення місцевих бюджетів, розподіл земель за межами населених пунктів району, забезпечення житлом соціально-незахищеної молоді, організацію та проведення фестивалів району, про дотримання антикорупційного законодавства, благоустрій населених пунктів району, дотримання виконавської дисципліни та роботи зі зверненнями громадян, готовність об’єктів народногосподарського комплексу та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимових період, стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів району, стан спортивно-масової роботи та роботу спортивних шкіл району, вдосконалення процедури надання адміністративних послуг та шляхи підвищення якості надання адміністративних послуг тощо. За наслідками проведення колегій райдержадміністрації прийнято 17 рішень, 8 розпоряджень та 6 доручень голови райдержадміністрації.
З початку року організовано та проведено: мітинги до Дня Соборності України, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні, вшановано День пам’яті Героїв Крут, заходи, присвячені 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, взято участь у святкуванні 78-ї річниці Карпатської України на меморіалі „Красне Поле” поблизу м. Хуст, відбулося покладання квітів до пам’ятника січовим стрільцям в урочищі „Семихатки” Білківської сільської ради, заходи до  31-ї річниці Чорнобильської трагедії, до Дня пам’яті жертв політичних репресій, відзначення Дня примирення, Дня Скорботи, урочистості до Дня державної служби та Дня Конституції України, відзначення Дня Державного Прапора, Дня незалежності України, Дня партизанської слави, відзначення 73-ї річниці визволення Закарпаття від німецько-фашистських загарбників, проведено заходи із вшанування пам’яті жертв політичних репресій та голодоморів в Україні та до Дня Гідності та Свободи тощо. Відбулося урочисте відкриття відновлення руху Боржавської вузькоколійки у районі.
Впродовж 2017 року проводилося щотижневе планування роботи державної адміністрації, робота, щодо чергування працівниками у приймальні у вихідні та святкові дні, на обідню перерву. Підготовка розпоряджень на відпустки працівників райдержадміністрації, проводився моніторинг основних культурно-масових та спортивних заходів у межах район, моніторинг засідань виконкомів та сесій сільських рад, підготовлено та затверджено розпорядження голови райдержадміністрації „Про перспективний план роботи державної адміністрації на 2018 рік”.
Відділомзабезпечено підготовку розпорядчих документів про структурні зміни в райдержадміністрації, про призначення, переведення, звільнення, надання відпусток та направлення на відзначення Почесними грамотами, Грамотами та Подяками райдержадміністрації. Проведено конкурси на заміщення вакантних посад. Прийняття на державну службу та просування по службі в управліннях та відділах райдержадміністрації здійснювалося відповідно Закону України ,,Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби”, у 2017 році проведено 7 конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорії ,,Б” та ,,В”.
Протягом 2017 року призначено 5 державних службовців, з них за конкурсом – 5. Звільнено 4 державних службовців.
У 2017 році було проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець”, у якому взяло участь четверо державних службовців райдержадміністрації. За підсумками І туру Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець” було визначено переможців: у номінації ,,Кращий керівник” – Кузьма Наталія Володимирівна, керівник центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, у номінації ,,Кращий спеціаліст” Кадар Мар’яна Іванівна, провідний спеціаліст підвідділу призначення соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Переможців конкурсу було направлено для участі в ІІ турі конкурсу. Переможець ІІ туру конкурсу Кузьма Наталія Володимирівна виборювала перемогу у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець” у м.Києві. За результатами Всеукраїнського конкурсу ,,Кращий державний службовець” між державними службовцями Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, інших державних органів у 2017 році Кузьма Наталія Володимирівна, посіла третє місце у номінації ,,Кращий керівник”. Протягом 2017 року 16 державних службовців пройшли навчання в Закарпатському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування також 2 державних службовців пройшли навчання  Львівському регіональному інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Усі вказані події та організаційно-масові заходи роботи відділу висвітлені на веб-сторінці райдержадміністрації та на світлинах районної газети „Нове життя”.
 

Начальник відділу організаційно – кадрової 
роботи апарату райдержадміністрації                                 Ю.І.Барнак
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
22 січня 2018 року

День Соборності України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

13.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

14.00 Мітинг до Дня Соборності України

Горін О.В. – голова РДА
 

ВІВТОРОК
23 січня 2018  року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00-16.00 Особистий прийом громадян у РДА

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Нарада  з питання розроблення заходів по оптимізації видатків в галузях бюджетної сфери на 2018 рік

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

СЕРЕДА
24 січня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питання висвітлення діяльності РДА в ЗМІ

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Засідання комісії по програмі «Власний дім» (при необхідності)

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

11.00 Засідання круглого столу з афганцями

Горін О.В. – голова РДА

14.00 Засідання земельної комісії

Горін О.В. – голова РДА
 

ЧЕТВЕР
25 січня 2018 року

Тетянин день. День студента

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Аналіз планів з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

13.00 Медична рада

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
26 січня 2018 року

Міжнародний день митника. День працівника контрольно-ревізійної служби України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

11.00 Засідання штабу з питань НС (при необхідності)

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

15.00 Аналіз цін на сільськогосподарську продукцію

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

СУБОТА
27 січня 2018 року
 

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

НЕДІЛЯ
28 січня 2018 року

-

Новини ВРУ