Архів

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Державні ресурси
МКМР


 

  

НОВИНИ
ПРО РОБОТУ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ ІРШАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2017 РІК | Друкувати |
П'ятниця, 12 січня 2018 06:21
 altУ звітному періоді 2017 року робота фінансового управління райдержадміністрації була спрямована на виконання завдань, визначених планом соціально – економічного розвитку району та над виконанням основних показників фінансового плану регіону. Питання формування районного бюджету, забезпечення виконання всіх місцевих бюджетів району, пошуку додаткових джерел наповнення дохідної частини бюджетів та ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, а також, здійснення попереднього контролю за дотриманням бюджетного законодавства України на всіх стадіях бюджетного процесу – основні напрямки роботи фінансового управління у 2017 році.
        Так, 15 грудня 2016 року, рішенням сесії Іршавської районної ради № 174 затверджено районний бюджет на 2017 рік. Формуванню показників районного бюджету передувала клопітка робота над визначенням основних джерел доходів загального та спеціального фонду бюджету в умовах внесених змін до чинного бюджетного та податкового законодавства, які вступали в дію з 1 січня 2017 року.
    У визначені Бюджетним кодексом України терміни, сформовано і затверджено сесіями 25 сільських і міський бюджети на 2017 рік. Фінансовим управлінням, у місячний термін з дня затвердження низових бюджетів, проведено експертизу їх відповідності нормам чинного бюджетного законодавства та надано відповідні висновки керівникам органів місцевого самоврядування.
      За результатами виконання місцевих бюджетів району за 2016 рік підготовлено та подано у січні місяці 2017 року  річні звіти до департаменту фінансів облдержадміністрації. Також, підготовлено та подано на розгляд сесії Іршавської районної ради матеріали з питання затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік. За підсумками виконання місцевих бюджетів району у звітніх періодах 2017 року, фінансовим управлінням підготовлено та подано на розгляд голові райдержадміністрації та голові районної ради аналітичні матеріали з питання стану виконання дохідної частини місцевих бюджетів району. Питання стану виконання дохідної частини місцевих бюджетів за підсумками звітних кварталів 2017 року виносилось на розгляд постійної комісії з питань бюджету та плану соціально – економічного розвитку Іршавської районної ради. Згідно до графіку проведення засідань колегій райдержадміністрації, фінансовим управлінням підготовлено і подано матеріали на засідання колегій райдержадміністрації з питання підсумків виконання місцевих бюджетів району за 2016 рік, перший, другий та третій квартали 2017 року та з питання стану дотримання фінансово – бюджетної дисципліни в бюджетних установах району та заходи щодо її покращення.
        Впродовж 2017 року на розгляд сесії Іршавської районної ради, фінансовим управлінням підготовлено та подано 6 проектів рішень з матеріалами до них з питання внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
     Відділом доходів та фінансів галузей виробничої сфери щоденно здійснюється моніторинг стану надходжень платежів до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів району. Щомісячно, на кожну звітну дату, спеціалістами бюджетного відділу проводиться аналіз стану видатків місцевих бюджетів району до затверджених показників та готуються інформаційні матеріали з цього питання. На щоденному контролі фіну правління перебувають питання стану розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоресурси, стану своєчасного фінансування видатків за захищеними статтями, насамперед на оплату праці з нарахуваннями та питання ліквідації кредиторської заборгованості по платежах, які здійснюються з місцевих бюджетів району.
        Керівництво фінансового управління, згідно із робочим планом, брало участь у нарадах при заступнику голови райдержадміністрації з питань очікуваного виконання місцевих бюджетів району у звітніх періодах 2017 року, питань стану використання коштів субвенцій, виділених з державного, обласного, сільських та міського бюджетів та коштів Державного фонду регіонального розвитку, які спрямовувались на розвиток і покращення матеріально – технічного стану в окремих закладах бюджетної сфери району та на виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах у населених пунктах району.
        Крім цього, щопонеділка на засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та соціальних виплат, розглядалися питання ліквідації недоїмки по платежах до місцевих бюджетів району та розроблялися конкретні заходи з цього питання.
        Впродовж 2017 року проведено 12 виробничих нарад, на яких спеціалісти фінансового управління ознайомились з новими нормативно – правовими документами та законодавчими актами держави, що застосовуються у роботі і мають безпосередній вплив на бюджетний процес у районі, за необхідності  готувалися і надсилалися електронною поштою інформаційні матеріали всім розпорядникам коштів місцевих бюджетів району. Окрім цього, на офіційній веб – сторінці Іршавської райдержадміністрації у рубриці “Фінанси, бюджет”, розміщувались тематичні публікації з питань стану виконання доходів і видатків місцевих бюджетів району у звітних періодах 2017 року та інші.
        За нормами чинного бюджетного законодавства України фінансове управління також реалізовує повноваження з контролю за дотриманням бюджетного законодавства на будь – якому етапі складання та розгляду місцевих бюджетів, забезпечує ефективне управління бюджетними ресурсами, які є у розпорядженні адміністративно – територіальної одиниці. Від злагодженості дій усіх учасників бюджетного процесу залежить ефективність та раціональне використання бюджетних коштів, що призводить до мінімізації бюджетних правопорушень у роботі розпорядників цих коштів та забезпечить належне функціонування галузей бюджетної сфери у наступних бюджетних періодах.

 Начальник фінансового управління
Іршавської РДА                                                                        О.М. Симчик
 
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
19 березня 2018 року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

10.00 Командно-штабні навчання по цивільному захисту, засідання штабу з питань надзвичайних ситуацій

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

ВІВТОРОК
20 березня 2018  року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Горін О.В. – голова РДА

09.30 Нарада директорів шкіл району

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 -12.00 Виїзний прийом громадян у Кушницькій сільській раді

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Нарада з питання передачі коштів із сільських бюджетів на районну Програму з виготовлення проектів, ПКД, експертизи та технічного нагляду будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення на території Іршавського району

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

СЕРЕДА
21 березня 2018 року

Міжнародний день ляльок. Всесвітній день поезії

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питань висвітлення діяльності структурних підрозділів РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

11.00 Засідання комісії по Програмі «Власний дім» (при необхідності)

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

ЧЕТВЕР
22 березня 2018 року
 
День таксиста

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з керівниками комунальних підприємств з питань збирання та вивезення побутових відходів

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

12.00 Районний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», виставкова зала РБК

Горін О.В. – голова РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
23 березня 2018 року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

10.00-12.00 Пряма телефонна гаряча лінія «Запитуйте – відповідаємо»

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

15.00 Аналіз цін на сільськогосподарську продукцію

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

День благоустрою та санітарна очистка прилеглої території адмінбудинку

СУБОТА
24 березня 2018 року

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

НЕДІЛЯ
25 березня 2018 року
 

День Служби безпеки України

Новини ВРУ