Архів

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        

Державні ресурси
МКМР


 

  

НОВИНИ
Керівники району зустрілися з воїнами-афганцями | Друкувати |
Вівторок, 30 січня 2018 14:35
     alt15 лютого минає 29 років від того дня, коли останні підрозділи обмеженого контингенту Збройних сил колишнього СРСР було виведено з території Афганістану. З цієї нагоди, сьогодні, 30 січня, голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець зустрілися з активом районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та головою даної організації Володимиром Горзовим.
Участь у заході також взяли керівник апарату РДА Олег Козенюк, представники окремих установ, організацій та служб району, які практично щодня взаємодіють з учасниками бойових дій.
Присутні обговорили та узгодили основні організаційні питання щодо проведення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 29 річниці виведення військ з Афганістану. Відтак, захід вирішили провести 14 лютого, об 13.00 к.ч. Спочатку проходитиме мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Потім у районному будинку культури відбудеться концертна програма.
Під час зустрічі були обговорені і нагальні проблеми, які наразі хвилюють афганців: пільги на житлово-комунальні послуги, безкоштовних лікарських засобів, забезпечення належного медичного обслуговування тощо.
Про стан медико-санітарного забезпечення учасників бойових дій в Афганістані інформувала присутніх лікар-терапевт по обслуговуванню ветеранів ВВВ, учасників бойових дій та ЧАЕС поліклінічного відділення КЗ «Іршавська РЛ» Вікторія Горняк.
Головний інженер Іршавського відділення ПАТ «Закарпатгаз» В`ячеслав Антонов відповів на питання щодо газопостачання.
 Під час зустрічі озвучувалося також питання щодо зубопротезування, відповідь на яке присутнім надав головний лікар Іршавської районної стоматологічної поліклініки Іван Стойка.
З роз’ясненнями про порядок призначення пенсії учасниками бойових дій виступила начальник відділу обслуговування громадян по Іршавському району Хустського об’єднаного управління пенсійного Фонду України в Закарпатській області Віра Мейсарош. Фахівець відповіла на поставлені запитання і запевнила, що при зверненні до управління Фонду в районі кожен громадянин отримає якісні послуги та консультації.
Чимало запитань виникло стосовно санаторно-курортного лікування, на які начальник управління соціального захисту населення Володимир Вагерич надав компетентні відповіді. Володимир Михайлович повідомив, що з числа учасників бойових дій в Афганістані, на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою в управлінні перебуває 20 осіб за профілем захворювання: кістково-мязевої системи – 6; шлунково-кишкового тракту – 4; серцево-судинної системи – 10. З числа інвалідів ВВВ, які є учасниками бойових дій в Афганістані на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою в управлінні перебуває 11 осіб за профілем захворювання: кістково-мязевої системи – 7; неврологічним- 3; серцево-судинної системи – 1. У 2017 році санаторно-курортну путівку отримав 1 учасник бойових дій в Афганістані, який також є інвалідом 3 групи ВВВ.
Піднімали питання й щодо реставрації пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам та встановлення невеличкої огорожі навколо скверу, де проводяться мітинги з вшанування дня учасників бойових дій на території інших держав.
Після чого, т.в. обов’язки військового комісара Іршавського РВК майор Юрій Щур висловив пропозицію щодо встановлення в районному військовому комісаріаті пам’ятної дошки воїнам-афганцям. Дану пропозицію із задоволенням підтримав актив районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.
Виступив перед присутніми та відповів на всі запитання також начальник Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Віктор Ребрей.
Під час зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Горін наголосив, що районна влада завжди залишається відкритою, як для спілкування, так і для вирішення проблем кожного учасника бойових дій, кожної людини. «Ми всіляко намагатимемося підтримувати вас та надавати будь-яку можливу допомогу» - зазначив Олександр Васильович. 
    На завершення заходу керівники району висловили воїнам-афганцям щиру вдячність за героїзм, за приклад відваги та мужності та побажали добра і мирного неба.


alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 


 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
23 квітня 2018 року

Всеукраїнський день психолога

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

10.00 Нарада апарату

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати у бюджетних сферах району

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

ВІВТОРОК
24 квітня 2018  року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

10.00 Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

11.00 Засідання оргкомітету до Дня аварії на Чорнобильській АЕС

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

13.00 Президія районної ради

14.00 Сесія районної ради
 

СЕРЕДА
25 квітня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

09.00 Нарада з питань висвітлення діяльності структурних підрозділів РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Виїзна нарада у

с. Лисичово

Горін – голова РДА

13.00 Мітинг-реквієм присвячений черговій річниці аварії на Чорнобильській АЕС (пам’ятний знак чорнобильцям)

Горін – голова РДА
 

ЧЕТВЕР
26 квітня 2018 року
 

День пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

13.00 Медична рада Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

14.00 Засідання спостережної комісії

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
27 квітня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін – голова РДА

10.00-12.00 Пряма телефонна гаряча лінія «Запитуйте – відповідаємо»

Горін – голова РДА

15.00 Підведення підсумків посіву ярих колоскових

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

СУБОТА
28 квітня 2018 року
 

День охорони праці 

НЕДІЛЯ
29 квітня 2018 року
 
-

Новини ВРУ