Архів

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
27 28        

Державні ресурси
МКМР


 

  

НОВИНИ
Відбулося позачергове засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі | Друкувати |
Понеділок, 26 лютого 2018 18:25
 alt26 лютого, під головуванням заступника голови райдержадміністрації, керівника штабу Івана Мошколи проведено позачергове засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі.
На порядку денному членами штабу розглянуто питання щодо встановлення на території Іршавського району додаткових мобільних пунктів обігріву, у зв’язку з похолоданням.  
Начальник відділу охорони здоров’я  Іршавської РДА Сергій Караслай інформував присутніх, що на території району на базі Іршавської районної лікарні та її сільських дистанційних відділень діє 5 стаціонарних пунктів обігріву, в т.ч.: Іршавське, Кушницьке, Довжанське, Білківське, Ільницьке, де бажаючі можуть обігрітися, випити гарячого чаю та при необхідності отримати медичну допомогу. 
    Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту РДА Юрій Химинець повідомив, що за прогнозами декількох сайтів та й по факту спостереження, температура повітря по району вночі становить 9-10 градусів морозу, вдень від 2 морозу до 5 тепла,  середньо-добова температура становить 3-4 градуси морозу. Враховуючи те, що в районі діють стаціонарні пункти обігріву, то у встановленню  додаткових мобільних пунктів обігріву немає потреби.
    Підтримав пропозицію щодо недоцільності встановлення пунктів обігріву заступник голови РДА, начальник штабу Іван Мошкола. На даний час на території району діє 6 стаціонарних пунктів, в яких бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, чи з’їсти бутерброд, тому у встановленню додаткових пунктів немає необхідності.
 Начальник відділу з питань цивільного захисту РДА Іван Семак сказав, що в приміщенні Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста також є пункт обігріву, де отримують гаряче харчування 38 мешканців району та при необхідності можуть отримати верхній зимовий одяг. 
В результаті обговорення комісія вирішила  підтримати пропозицію щодо недоцільності встановлення додаткових мобільних пунктів обігріву
Рекомендувати, керівникам органів місцевого самоврядування, спільно з Іршавським відділенням Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, тримати на контролі ситуацію з громадянами, які опинились у складних життєвих умовах щодо недопущення їх переохолодження. При необхідності організувати доставку постраждалих громадян до лікарні, для надання їм медичної допомоги.
 Відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації вести контроль за температурою повітря, при пониженні до 15 градусів морозу організувати встановлення додаткових пунктів обігріву.
  Рекомендувати Іршавському РВ УДСНС України в Закарпатській області, Гірському пошуково-рятувальному відділенню м. Іршава загону СП ДСНС України, спільно з Іршавською районною організацією Товариства Червоного Хреста, при пониженні температури повітря до 15 градусів морозу, бути готовими до встановлення додаткових пунктів обігріву, із забезпеченням їх всім необхідним (цілодобове чергування, гарячий чай, бутерброди).
 
 

Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
19 березня 2018 року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

10.00 Командно-штабні навчання по цивільному захисту, засідання штабу з питань надзвичайних ситуацій

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

14.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

ВІВТОРОК
20 березня 2018  року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 -16.00 Особистий  прийом громадян в РДА

Горін О.В. – голова РДА

09.30 Нарада директорів шкіл району

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 -12.00 Виїзний прийом громадян у Кушницькій сільській раді

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Нарада з питання передачі коштів із сільських бюджетів на районну Програму з виготовлення проектів, ПКД, експертизи та технічного нагляду будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення на території Іршавського району

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

СЕРЕДА
21 березня 2018 року

Міжнародний день ляльок. Всесвітній день поезії

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питань висвітлення діяльності структурних підрозділів РДА

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

11.00 Засідання комісії по Програмі «Власний дім» (при необхідності)

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА
 

ЧЕТВЕР
22 березня 2018 року
 
День таксиста

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з керівниками комунальних підприємств з питань збирання та вивезення побутових відходів

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

12.00 Районний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», виставкова зала РБК

Горін О.В. – голова РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
23 березня 2018 року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

10.00-12.00 Пряма телефонна гаряча лінія «Запитуйте – відповідаємо»

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

15.00 Аналіз цін на сільськогосподарську продукцію

Мошкола І.І. –  заступник голови РДА

День благоустрою та санітарна очистка прилеглої території адмінбудинку

СУБОТА
24 березня 2018 року

Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

НЕДІЛЯ
25 березня 2018 року
 

День Служби безпеки України

Новини ВРУ