Навігація

Архів

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Державні ресурси

Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Уряд
МКМР 


 


 


Проекти рішень районних програм

НОВИНИ
Територіальний центр
Паспорт бюджетної програми на 2017 рік | Друкувати |
Паспорт бюджетної програми на 2017 рік. Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю детальніше
 
Відбулася нарада по питанню співпраці територіальних центрів | Друкувати |
Четвер, 07 липня 2011 12:35

          01 липня 2011 року на базі Берегівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась виїзна нарада по питанню співпраці територіальних центрів з благодійними організаціями. Тема семінару: «Організаційно-методичні засади співпраці територіальних центрів соціального обслуговування області із благодійними організаціями щодо посилення соціального захисту населення в сучасних умовах.»

Детальніше...
 
Про введення в дію «Положення про районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» | Друкувати |

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 року № 1417, «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і переліку соціальних послуг , умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування розроблено і затверджено головою райдержадміністрації « Положення про районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) жителям району.

Згідно даного положення соціальні послуги надаються людям похилого віку, інвалідам хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку затвердженому Міністерством охорони здоров’я України

Громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в службі зайнятості, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сімей).

Територіальний центр складається з відділення соціальної допомоги вдома, стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання, відділення надання адресної натуральної допомоги, та соціально-побутової адаптації.

На обслуговування у відділення територіального центру приймаються на безкоштовне обслуговування одинокі громадяни які опинилися в складній життєвій ситуації і мають дітей, за надані послуги вони мають внести плату згідно розроблених тарифів на допоміжний рахунок територіального центру. В окремих випадках по клопотанню сільських рад по розпорядженню райдержадміністрації послуги можуть надаватись безкоштовно.

Для взяття на обслуговування згідно наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 10.06.2010 року № 135 заявник подає установленої форми заяву до управління праці та соціального захисту населення на ім’я начальника про прийняття його на обслуговування до відділення територіального центру. Начальником управління направляється запит до медичної установи по місцю проживання громадянина про його здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі. Надсилається також запит до державного нотаріуса для одержання витягу з Державного реєстру правочинів про відсутність (наявність) укладеного договору довічного утримання (догляду).

Складається акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Зібрані документи направляються до територіального центру соціального обслуговування.

Територіальний центр складає договір з заявником, карту визначення індивідуальних потреб громадянина у соціальному обслуговуванні. Для обслуговування вдома визначається кількість відвідувань та види послуг.

Відділення соціально-побутової адаптації обслуговує громадян не залежно від сімейного стану згідно медичного висновку та особистої заяви. Надає громадянам психологічні, інформаційні послуги, організовує дозвілля та відпочинок, виявляє та сприяє розвитку різнобічних інтересів і потреб та інше.

Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання створено для одиноких громадян похилого віку, інвалідів які досягли 18 - річного віку, хворих на період встановлення їм групи інвалідності, які за висновками лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування. Проживаючі у відділенні забезпечуються чотириразовим харчуванням, медичним супроводом, одягом взуттям, постільною білизною, м’яким і твердим інвентарем, столовим посудом, газетами , журналами. До їх послуг гаряча і холодна вода та інші комунально-побутові послуги. До стаціонарного відділення громадяни приймаються за направленням управління праці та соціального захисту населення.

Відділення адресної допомоги обслуговує одиноких громадян похилого віку, малозабезпечені сімї в яких проживають інваліди, діти-інваліди, та неповнолітні. У відділенні можна отримати літній та зимовий одяг, взуття постільну білизну. При відділенні працює прокатний пункт інвалідних візків, ходунків та милиць.

 


Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
22 січня 2018 року

День Соборності України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

13.00 Засідання комісії з питань виплати заробітної плати

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

14.00 Мітинг до Дня Соборності України

Горін О.В. – голова РДА
 

ВІВТОРОК
23 січня 2018  року

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00-16.00 Особистий прийом громадян у РДА

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

10.00 Нарада  з питання розроблення заходів по оптимізації видатків в галузях бюджетної сфери на 2018 рік

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

СЕРЕДА
24 січня 2018 року
 

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Нарада з питання висвітлення діяльності РДА в ЗМІ

Козенюк О.В. – керівник апарату РДА

10.00 Засідання комісії по програмі «Власний дім» (при необхідності)

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

11.00 Засідання круглого столу з афганцями

Горін О.В. – голова РДА

14.00 Засідання земельної комісії

Горін О.В. – голова РДА
 

ЧЕТВЕР
25 січня 2018 року

Тетянин день. День студента

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

09.00 Аналіз планів з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

13.00 Медична рада

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

П’ЯТНИЦЯ
26 січня 2018 року

Міжнародний день митника. День працівника контрольно-ревізійної служби України

08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА

11.00 Засідання штабу з питань НС (при необхідності)

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА

15.00 Аналіз цін на сільськогосподарську продукцію

Павлишин І.М. – перший заступник голови РДА
 

СУБОТА
27 січня 2018 року
 

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

НЕДІЛЯ
28 січня 2018 року

-

Новини ВРУ