Архів

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Галерея

Державні ресурси

Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Уряд
МКМР



 


 


 


НОВИНИ
Довідка
Матеріали пункту меню "Довідка"

Довідник телефонів посадових осіб РДА та деяких служб району | Друкувати |


 С П И С О К 
ТЕЛЕФОНІВ ПОСАДОВИХ ОСІБ ІРШАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ДЕЯКИХ СЛУЖБ РАЙОНУ

 
 
 
№ з/п
 
Посада
 
Прізвище, ім’я та по батькові
Телефони
 
робочий
1
Голова райдержадміністрації
Горін Олександр Васильович
2-26-44
5844 верт.
2
Перший заступник голови
Павлишин Ігор Мирославович
2-11-46
3
Заступник голови
Мошкола Іван Іванович
2-18-96
4
Керівник апарату
Козенюк Олег Васильович
2-12-98
 
Відділ організаційно-кадрової роботи апарату
5
Начальник
Халак Федір Богданович
2-32-31
6
Головний спеціаліст
Кудрей Ольга Іванівна
2-14-09
7
Головний спеціаліст
Барнак Юлія Іванівна
2-32-31
 
Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату
8
Начальник
Роман Марія Михайлівна
2-36-66
9
Провідний інспектор
Тредіт Наталія Петрівна
2-26-05
10
Головний спеціаліст
 
2-36-66
11
Завгосп
Король Ігор Петрович
2-11-42
 
Загальний відділ апарату
12
Начальник
Керечанин Володимир Васильович
2-12-72
13
Головний спеціаліст
Староста Марина Василівна
2-12-72
14
Сторож
Попович Михайло Петрович
-
 
Сектор роботи зі зверненнями громадян апарату
15
Завідувач
Білогорка Еріка Іванівна
2-24-53
16
Секретар керівника
Магурська Ольга Сергіївна
2-11-42
 
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату
17
Начальник
Марканич Юрій Михайлович
2-35-33
18
Головний спеціаліст
Ціцак Михайло Михайлович
2-35-33
19
Головний спеціаліст
Луцак Ярослав Богданович
2-35-33
20
Головний спеціаліст
 
2-35-33
 
Сектор контролю апарату
21
Завідувач
Коростіль Олександр Олександрович
2-14-09
22
Головний спеціаліст
Туріна Любов Федорівна
2-14-09
23
Головний спеціаліст
Мигович Ірина Романівна
2-14-09
 
Юридичний відділ апарату
24
Начальник
Марущинець Ірина Петрівна
2-28-62
25
Головний спеціаліст
Газдик Марія Михайлівна
2-28-62
26
Головний спеціаліст
Кляп Тетяна Іванівна
2-28-62
 
Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату
27
Начальник
 
2-15-42
28
Головний спеціаліст
Зілинець Мирослава Василівна
2-15-42
29
Головний спеціаліст
Пасемко Неля Василівна
2-15-42
 
Відділ мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату
30
Завідувач
 
 
31
Провідний інспектор
Химич Іван Михайлович
2-43-47
32
Головний спеціаліст
Капітан Ася Іванівна
2-32-31
33
Водій
Кирик Володимир Юрійович
-
 
Відділ з питань цивільного захисту
34
Начальник
Семак Іван Васильович
2-11-65
35
Провідний інспектор
Химинець Юрій Юрійович
2-11-65
 
Відділ містобудування та архітектури
36
Начальник
Штумф Володимир Федорович
2-23-50
37
Головний спеціаліст
Боднар Михайло Михайлович
2-11-76
 
Сектор інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва відділу містобудування та архітектури
38
Завідувач
Попдякуник Марина Іванівна
2-23-50
39
Головний спеціаліст
Палінчак Іван Іванович
2-11-76
 
Відділ економічного розвитку і торгівлі
40
Начальник
Ковач Наталія Михайлівна
2-16-45
41
 
 
 
47
Адміністратор
Палош Надія Василівна
2-29-80
48
Адміністратор
Пензештадлер Мар’яна Іванівна
2-29-80
49
Адміністратор
Марущинець Вікторія Василівна
2-29-80
50
Адміністратор
Зейкан Мар’яна Станіславівна
2-29-80
 
Довідник телефонів голів сільських рад | Друкувати |

Довідник телефонів голів сільських рад

 


п/п

Назва ради

Прізвище, ім’я,
по батькові
сільських голів

Роб.
телефон

Населені  пункти

1.

Арданівська

Станинець Михайло Михайлович

2-27-94,
48-243

с. Арданово – 1615 чол.
с. Дунковиця – 815 чол.
с. Мідяниця – 846 чол

2.

Білківська

Зейкан Василь Семенович

2-24-74,
75-571

с. Білки – 8078 чол.

3.

Брідська

Лендєл Надія Миколаївна

2-38-28,
38-283

с. Брід – 2382 чол.
с. Дешковиця – 690 чол.

4.

Броньківська

Кузан Юрій Юрійович

74-221,

с. Бронька – 1812 чол.
с. Суха – 1906 чол.

5.

В.Раковецька

Худа Андрій Васильович

2-39-06
42-243

с. Великий Раковець – 4549 чол.
с. Заболотне – 793 чол.

6.

Вільхівська

Брич Василь Васильович

45-245,
45-238

с. Вільхівка – 1857 чол.
с. Нижне Болотне – 1278 чол.

7.

Греблянська

Галас Володимир Юрійович

2-39-10,
65-221

с. Гребля – 1312 чол

8.

Довжанська

Симканич Вікор Мирославович

71-221,
71-224

с. Довге  - 6794 чол.

9.

Доробратівська

Коцовський Назар Ігоревич

35-239,
35-223

с. Доробратово -2038 чол с. Горбок – 778 чол.

10.

Дубрівська

Малиновський Володимир 
 Ярославович

44-223,
44-221

с. Дубрівка – 1131 чол.
с. Мала Розтока – 510 чол.
с. Велика Розтока – 613 чол.

11.

Загатянська

Максим Василь Михайлович

2-38-13,
36-262

с. Загаття – 2578 чол
с. Локоть – 340 чол.
с. Климовиця – 397 чол.
с. Кобалевиця – 126 чол.
с. Івашковиця – 348 чол.
с. Дуби – 197 чол.

12.

Зарічанська

Васько
Марина Іванівна

77-223,
77-245

с. Заріччя – 3939 чол.

13.

Ільницька

Павлище Василь Васильович

2-13-06,
70-230

с. Ільниця – 8902 чол

14.

Імстичівська

       Енеді Михайло Олексійович

40 – 211,
40-231

с. Імстичево – 2729 чол.

15.

Іршавська

              Бобик Степан Степанович

2-25-63,
2-26-42

м. Іршава – 9515 чол.
с. Собатино – 799 чол.

16.

Кам’янська

Кузьма Юрій Юрійович

2-22-13,
47-230

с. Кам’янське – 1456 чол.
с. Богаревиця – 512 чол.
с. Хмільник – 864 чол.
с. Воловиця – 249 чол.

17.

Кушницька

Штефко Михайло Дмитрович 

73-414
73-221

с. Кушниця – 4682 чол

18.

Лисичівська

               Пальок Ярослав Васильович

74-521,

с. Лисичево – 3186 чол.

19.

Лозянська

Боршош Микола Іваночич

50-200,
50-275

с. Лоза  - 1245 чол.

20.

Луківська

Фанта Михайло Олександрович

58-239,
58-210

с. Луково – 1558 чол.

21.

М.Раковецька

Лях Емілія Юріївна

30-221,
30-235

с. Малий Раковець – 3072 чол

22.

Негрівська

Ватрала Алла Василівна

35-256

с. Негрово – 1116 чол.

23.

Осійська

в.о. сільського голови Попович Іван Васильович 

2-23-78,
49-223

с. Осій – 3555 чол.

24.

Приборжавська

Шпортень
Віктор Іванович

33-288

с. Приборжавське – 3585 чол.

25.

Сілецька

Кузьма Віктор Юрійович

77-833,
77-224

с. Сільце – 3113 чол.

26.

Ч. Потіцька

                    Бабинець Юрій Іванович

37-223,
37-244

с. Чорний Потік – 1013 чол.
с. Підгірне – 1057 чол.
с. Крайня Мартинка – 582 чол.
с. Смологовиця – 369 чол.

 

 


Анонси подій

ПОНЕДІЛОК
14 cерпня  2017 року
08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА
09.00 – 16.00 Особистий прийом громадян в РДА
Мошкола І.І. – заступник голови РДА
 
ВІВТОРОК
15 серпня 2017  року
День археолога
08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА
10.00 Засідання конкурсної комісії з визначення переможцяз перевезень пасажирів на маршрутах, які не виходять за межі району
Павлишин І.М. – перший  заступник голови РДА
10.30 Засідання комісії по програмі ,,Власний дім(при наявності заяв)
Мошкола І.І. – заступник голови РДА
11.00-13.00 Виїзний прийом громадян у населених пунктах району
Павлишин І.М.. – перший заступник голови РДА
СЕРЕДА
16 серпня 2017 року
08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА
09.00 Аналіз виконання обсягів реалізованої продукції підприємств основного кола виробників за 7 місяців
Мошкола І.І. – заступник голови РДА
10.00 Нарада з питань висвітлення діяльності РДА в ЗМІ
Козенюк О.В. – керівник апарату РДА
11.00 Нарада з питання стану використання коштів місцевих бюджетів для спів фінансування проектів, що реалізовуються за кошта ФРР.
Мошкола І.І. – заступник голови РДА
 
ЧЕТВЕР
17 серпня 2017 року
08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА
10.00  Засідання штабу НС (при необхідності)
Мошкола І.І. – заступник голови РДА
10.00 Засідання організаційного комітету до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності
Козенюк О.В. – керівник апарату РДА
11.00 Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Мошкола І.І. – заступник голови РДА
 
П’ЯТНИЦЯ
18 серпня 2017 року
08.00 Нарада керівництва РДА
Горін О.В. – голова РДА
 
15.00 Аналіз збирання ярих кокоскових
Мошкола І.І. – заступник голови РДА
СУБОТА
19 серпня 2017 року
Сходження з нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України на вершину ,,Смерековий камінь”
 
НЕДІЛЯ
20  серпня 2017 р
Першість району з футболу
 
19.00 Концерт до Дня Незалежності України, площа перед РБК, м. Іршава.

Новини ВРУ

Інформери


Погода в Украине



90100, 
м. Іршава, пл. Народна 3,  
тел. 2-11-42, 2-26-44, факс: 2-12-72
e-mail: irda@і.ua


АРЯЧІ" ЛІНІЇ:
З питань оформлення житлових субсидій, тел. 2-12-52

Інформація для переселенців,
тел. 2-11-65 - відділ з питань цивільного захисту РДА