Новини

Засідала робоча комісія з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім»

 20 лютого, відбулося засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім».

   Члени комісії розглянули документи кредитозаймача та встановили  розмір кредиту, який виділяється через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі «Власний дім».

До відома громадян!

У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї вже традиційно Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації проводитиме фотоконкурс “Миттєвості сімейного щастя “.

Виборець повинен знати, до уваги виборців

Нормативно-правова база

Основою реалізації виборцем виборчого права на виборах є його включення до списків виборців. Списки виборців складаються на основі даних Державного реєстру виборців.

Увага! Важлива інформація !

Відповідно до статті 45 Закону України ,,Про запобігання корупції’’ з метою дотримання вимог антикорупційного законодавства в частині своєчасного подання е-декларацій суб’єктами  декларування надаємо адресу презентації.

Адреса презентації. https://drive.google.com/open?id=1RqxkjXNEAQ6BrD5knCFcV_ODqXOH_L17

 

До відома громадськості!

               Інформуємо, що за підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн курсів ,,Прометеус’’ створено безкоштовний навчальний онлайн курс ,,Конфлікт інтересів: треба знати!’, який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень, передбачених Законом України ,,Про запобігання корупції’

У районі пройшов другий тур зимової першості з футболу

У неділю пройшов другий тур зимової першості району з футболу. Чимало охочих спостерігали за перебігом подій на футбольному полі. Фінальний свисток арбітрів зафіксував такі результати : «Дружба» Дубрівка -«ШОР» Іршава -4:0; ФК «Сільце» - «Шахтар» Ільниця 2:3; «Будівельник» Приборжавське –«Боржава» Довге 1:3; ФК «Боржавське»- ФК «Бронька»- 4:2; «Виноградар» В. Раковець – «Брунцвік» Білки -2:0. 

Отже, після двох турів у групі "А"з 6-ти очками лідирують ФК "Боржавське" та "Виногрдар" В. Раковець. У групі "Б" 4-ма очками "Дружба" Дубрівка.

У районі вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні

 Щоб віддати належну шану учасникам Революції Гідності та вшанувати пам’ять полеглих, в районі  вшанують п’яту річницю  Дня пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

20 січня, 0 11.00 к.ч., в центрі міста Іршави, біля пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО» відбудеться мітинг-реквієм за участі керівників громадських організацій учасників АТО, керівництва району, громадськості. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вшанування цієї події. 

У районі вшанують пам'ять учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану

15 лютого, в Іршаві відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

О 13.00 к.ч. у сквері біля Пам’ятника воїнам полеглим в Афганістані відбудеться мітинг-реквієм за участі керівництва району, міста, силових структур, громадськості.