У районі готуються вшанувати 30-у річницю виведення військ з Афганістану

    29 січня, керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк спільно з головою Іршавської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимиром Горзовим провели засідання оргкомітету з нагоди підготовки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ з Афганістану.

    Метою засідання стало обговорення та узгодження основних організаційних питань, що стосуються проведення у районі заходів задля вшанування героїв трагічної афганської війни.

    «У день виводу військ із Афганістану ми вшановуємо та згадуємо тих, хто пройшов пекло війни, вижив і переміг. Ніхто і ніщо не в змозі виміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли складний життєвий шлях. Обов’язок наш сьогодні – піклуватися про тих людей, сини яких загинули виконуючи свій інтернаціональний обов’язок» - зазначив керівник апарату РДА Олег Козенюк розпочинаючи засідання.

    В результаті обговорення, відповідно до побажань ветеранів війни в Афганістані, було вирішено провести мітинг-реквієм за участі керівництва району, міста, силових структур, громадськості, 15 лютого о 13.00 к.ч. у сквері біля Пам’ятника воїнам полеглим в Афганістані. Під час заходу до підніжжя пам`ятника та Книги пам'яті загиблим воїнам-афганцям буде покладено корзини квітів. Після чого, у районному будинку культури відбудеться концертна програма з врученням нагород.

    Запрошуємо воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО на Сході України, інших учасників бойових дій та всіх бажаючих, взяти участь у зазначених заходах.

Остання зміна сторінки: 29-01-2019 15:13