Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

29 січня,  відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено такі питання : стан захворюваності громадян району на ГРІ та КІР, затвердження актів обстеження об’єктів постраждалих від надзвичайних ситуацій природного характеру (снігопаду) та розгляд звернень громадян.

 Щодо захворюваності громадян району на ГРІ та КІР комісія вирішила наступне:  доручити відділу освіти райдержадміністрації та рекомендувати Іршавській об’єднаній територіальній громаді ввести обмежувальні заходи, а саме:  призупинити навчально-виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах району, в яких перевищено захворюваність більше 15 % від загальної кількості учнів, терміном на 7 днів, починаючи з 29 січня 2019 року. Фахівцям Іршавської  районної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з відділом охорони здоров’я райдержадміністрації вести постійний контроль за станом захворюваності мешканців району та інформувати райдержадміністрацію в письмовій формі.

Щодо актів обстеження об’єктів постраждалих від надзвичайних ситуацій природного характеру комісія вирішила вказані акти затвердити; відділу освіти райдержадміністрації, та рекомендувати КНП Іршавського центру первинної медичної допомоги, замовити виготовлення проектно-кошторисної документації та вишукати можливість фінансування робіт по відновленню пошкоджених будівель.

На розгляд комісії щодо виділення фінансової допомоги громадянам, які постраждали від пожежі надійшло 4 пакети документів. Комісія прийняла відповідні рішення в інтересах громадян.

 

 

 

Остання зміна сторінки: 01-02-2019 12:51