Голова райдержадміністрації Іван Завидяк вручив Почесну грамоту головному редактору ТОВ «Редакція газети «Нове життя» Михайлу Ісаку

2 листопада голова Іршавської райдержадміністрації Іван Завидняк, за дорученням голови ОДА Олексія Петрова, вручив Почесну грамоту  Закарпатської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову інформаційного простору області, високий професіоналізм та з нагоди 60-ти річчя від дня народження головному редактору ТОВ «Редакція газети «Нове життя» Ісаку Михайлу Дмитровичу.

 Звертаючись до ювіляра, Іван Іванович подякував йому за наполегливу працю, журналістську майстерність та відданість справі.

Він побажав імениннику міцного здоров`я, здійснення всіх найсміливіших задумів, натхнення до творчості, щоб читачі шанували його журналістську працю, а ще зауважив, що видання «Нове життя» є гарним співрозмовником, порадником, завжди наштовхує на роздуми, формує громадську думку. Тож нехай так  продовжується ще багато років.

Довідково:

М.Д. Ісак народився 2 листопада 1960 року в с. Приборжавське Іршавського району. Закінчив місцеву середню школу.

В 1978 - 1979 роках працював робітником радгоспу імені Горького, опалювачем, кореспондентом районної газети "Нове життя".

З 1979 по 1984 роки навчався на факультеті журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

З 1984 року до березня 1996 року працював у редакції районної газети "Нове життя" кореспондентом та завідувачем різних відділів.

З березня 2006 року трудився на різних керівних посадах в Іршавській райдержадміністрації, де опікувався внутрішньою політикою та засобами масової інформації.

З 1 січня 2019 року М. Д. Ісак очолює редакцію районної газети "Нове життя". За час роботи зарекомендував себе ефективним менеджером, здібним організатором, обдарованим журналістом та ініціатором цікавих громадських проектів.

М. Д. Ісак активно друкувався на сторінках обласних газет "Закарпатська правда", "Срібна земля", "Новини Закарпаття",."Старий замок "Паланок", віснику "Культурологічні джерела" та інших.

Остання зміна сторінки: 02-11-2020 16:18