Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Іршавській районній державній адміністрації

У зв’язку із закінченням строку повноважень складу Громадської ради при Іршавській районній державній адміністрації, 28 січня 2020 року о 11 годині 00 хвилин у райдержадміністрації відбудуться установчі збори для формування нового складу Громадської ради.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради формуватиметься на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства – громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Кількісний склад Громадської ради визначатиметься установчими зборами.

Строк повноважень складу Громадської ради – два роки.

Також до складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (не більше 2 сторінок тексту формату А4, кегель 14, інтервал – 1 або 1,5).

При формуванні пакету документів просимо звернути увагу на необхідність дотримання Закону України «Про захист персональних даних».

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється.

Склад ініціативної групи:

Горзов Володимир Олександрович - голова районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану;

        Зілинець Мирослава Василівна - в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації;

      Карвалюк Іван Юрійович - староста місцевої ромської громади с. Кам’янське;

     Король Петро Васильович - голова Іршавської районної ради ветеранів України (за згодою); 

     Отець Василій (Ігнат) - настоятель православного Петро – Павлівського храму м. Іршава (за згодою);

     Отець Василь (Петейчук) - настоятель греко-католицького Петро-Павлівського храму м. Іршава;

    Маргіта-Ігнатко Віра Юліївна - голова профспілки медичних працівників;

  Пацкан Василь Іванович - заступник голови Іршавського відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації інвалідів ,,Союз Чорнобиль України”;

   Причина Тетяна Валеріївна - в.о. начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації;

    Попович Олег Іванович - голова Іршавської районної організації профспілки працівників освіти і науки;

   Сідор Оксана Іванівна - голова райкому профспілки працівників культури;

Фанта Іван Іванович - заступник голови районної організації “Українська спілка ветеранів Афганістану”.

Відповідальною особою для прийняття заяв ініціативною групою визначено в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації апарату районної державної адміністрації Мирославу Василівну Зілинець. Приймання заяв здійснюватиметься відповідальною особою у приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації, кабінет № 17, телефон для зв’язку № 2-11-24, електронна адреса: irda@i.ua.

Остання зміна сторінки: 15-01-2020 11:36