Діяльність

11 січня, відбулося чергове засідання громадської ради при Іршавській райдержадміністрації. 
  У роботі дорадчого органу взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Горін та керівник апарату РДА Олег Козенюк. 
   Відкрив засідання голова громадської ради при Іршавській РДА Володимир Горзов, який ознайомив присутніх з порядком денним. Зокрема на обговорення були винесені такі питання: про реорганізацію позашкільних навчальних закладів району, про невиплату заробітної плати працівникам галузі культури та технічним працівникам ЗОШ району за грудень 2017 року, про церковне життя в районі. 

    По першому питанню з інформацією виступила начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлізавета Яцканич, яка повідомила, що 22 грудня 2017 року на сесії районної ради було прийнято рішення про реорганізацію комунальних організацій «Іршавська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Іршавської районної ради Закарпатської області, «Іршавська районна станція юних техніків» Іршавської районної ради, «Іршавська районна станція юних туристів» Іршавської районної ради, «Іршавський районний Будинок дитячої творчості» Іршавської районної ради шляхом злиття в комунальну організацію «Іршавський районний центр позашкільної роботи» Іршавської районної ради Закарпатської області. 
   Єлізавета Михайлівна роз’яснила, що дане рішення прийнято з метою створення в районі оптимальної мережі позашкільних закладів, необхідних умов для надання учням якісної освіти, забезпечення доступності та якості освіти, урізноманітнення варіантів освітніх послуг, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів. 
   Щодо другого питання, голова райдержадміністрації Олександр Горін повідомив, до кінця січня 2018 року працівникам галузі культури та технічним працівникам ЗОШ району на 95% буде погашено заборгованість за грудень місяць 2017 року та виплачено заробітну плату за січень. 
   В ході засідання Громадської ради, крім питань, винесених на порядок денний, голова райдержадміністрації розповів про плани на 2018 рік, зокрема повідомив, що буде проведено реконструкцію Боржавської вузькоколійки, у с. Климовиця відбудеться урочисте відкриття погруддя великому митцю, всесвітньо відомому художнику, одному із основоположників Закарпатської школи живопису, земляку Адальберту Михайловичу Ерделі та інші. 
  Також Олександр Васильович відповів на питання, які цікавили присутніх щодо стану доріг та розповів на яких відрізках доріг заплановано зробити ремонтні роботи за кошти обласного та місцевих бюджетів у 2018 році.
    Крім того, на засіданні настоятель православного Петро-Павлівського храму м. Іршава Отець Василій (Ігнат) розповів про церковне життя в районі.

Остання зміна сторінки: 02-01-2019 10:53

Дивіться також