Іван Завидняк ознайомився з роботою цегельного заводу ТзОВ «Кифа»

30 вересня з робочим візитом голова Іршавської РДА Іван Завидняк побував на цегельному заводі ТзОВ «Кифа», де ознайомився з його роботою, поспілкувався з працівниками та керівництвом.

Разом з головою Кам̍янської ОТГ Михайлом Станинцем оглянули виробничі потужності заводу та обладнання, на якому тут випускають продукцію.

«Підприємство, яке знаходиться в селі Мідяниця, розпочало свою діяльність у 2015 році. Воно створене на базі колишнього цегельного заводу та має власний кар’єр, займається виготовленням будівельної кераміки та інших виробів із випаленої глини – цегла, блоки, тощо», - каже директор ТзОВ «Кифа» Михайло Кочіш.

Наразі на заводі працює 28 спеціалістів. Середня заробітна плата на місяць - 10 тис. грн. Михайло Петрович зізнається, що мають і чимало відкритих вакансій: механіків, електриків, спеціалістів з автоматизації процесів виробництва. За потребою, можливий безкоштовний довіз жителів з м. Іршави, які виявлять бажання працювати на цьому підприємстві.

Голова Іршавської РДА Іван Завидняк зазначив, що влада району зацікавлена у розвитку успішних підприємств, адже це забезпечує сталий соціально-економічний розвиток території – створення високооплачуваних робочих місць, збільшення доходів до бюджету, підвищення інвестиційної привабливості регіону.

«Дуже приємно, що ми маємо на Іршавщині таке потужне підприємство. Треба віддати належне професійному керівництву. Такий бізнес необхідно підтримувати і влада району намагатиметься, по мірі можливостей, це робити», - підсумував очільник району.

 

Остання зміна сторінки: 01-10-2020 09:58