Іван Завидняк тримає на контролі будівництво амбулаторій у районі

      На Іршавщині триває “Велике будівництво”. Хід реалізації національної програми у районі продовжує перевіряти голова райдержадміністрації Іван Завидняк.

10 вересня Іван Іванович проінспектував хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Заріччя. Очільник району перевірив якість, темпи виконання та обговорив ряд робочих питань з головою Зарічанської ОТГ Мариною Васько та директором ТзОВ «Фортуна-Іршава» Володимиром Горзовим.

«Наше завдання, аби сільські жителі на місцях відчули переваги сучасного медичного обслуговування. Наразі ж будівництво амбулаторій триває. І важливо, щоб виконання робіт було якісним», - зазначив голова РДА.

Директор ТзОВ «Фортуна-Іршава» Володимир Горзов каже, що будівництво даного закладу триває згідно із затвердженим графіком. На сьогодні на завершальному етапі знаходяться внутрішні оздоблювальні роботи. З наступного тижня планують розпочати виконання робіт з благоустрою прилеглої території.

Нагадаємо, що в амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Заріччя якісні медичні послуги зможуть отримувати понад 4 тисячі осіб.

Остання зміна сторінки: 11-09-2020 09:30