МОЛОДЬ ІРШАВЩИНИ ЙДЕ СЛУЖИТИ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 6 жовтня на території  Іршавського районного військового комісаріату була проведена урочиста відправка  9 призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. 

Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл: Малого Раківця, Великого Раківця, Ільниці, Осою та Крайньої Мартинки.

Військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату майор Микола Красівов та заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділення Іршавського районного військового комісаріату підполковник Михайло Попович провели профілактичну бесіду з юнаками та побажали їм успіхів під час проходження служби.

Заступник голови Іршавської РДА Андрій Данканич побажав всім міцного здоров̍я, мужності, мудрості та легкої служби : «Переконаний: ви з честю та гідністю виконуватимете свій громадянський конституційний обов’язок».

Звернувся до присутніх і керівник апарату райдержадміністрації Федір Халак. «Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями! Успіхів Вам», -  зазначив Федір Богданович.

Насамкінець подякували батькам за виховання синів, наголосили на важливості виконання військового обов’язку та вмінні відстоювати і захищати цілісність та суверенність держави.

Остання зміна сторінки: 06-10-2020 20:45