НА ІРШАВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Сьогодні, 7 березня, в с. Заріччя відбувся урочистий мітинг приурочений 205-й річниці з дня народження видатного українського поета, художника та філософа Тараса Шевченка.

Вшанували пам̍ять Великого Кобзаря та поклали квіти до підніжжя пам'ятника поету голова райдержадміністрації Олександр Горін, перший заступник голови РДА Іван Семак, голова районної ради Віктор Симканинець, Зарічанський сільський голова Марина Васько, працівники райдержадміністрації та небайдужі громадяни.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Олександр Горін зазначив, що життя Тараса Григоровича стало прикладом справжньої любові до свого краю.

«Нехай непереборна і незламна воля Тараса Шевченка додає нам наснаги на цьому нелегкому шляху задля розвитку Іршавщини, задля щасливого майбутнього України. Бажаю всім мирного неба над головою, благополуччя та добробуту у ваших сім`ях»- сказав Олександр Васильович.

Виступили перед присутніми також голова районної ради Віктор Симканинець та Зарічанський сільський голова Марина Васько. Вони підкреслили, що слова Шевченка завжди залишаються актуальними в сьогоденні та є повчальними для наших нащадків.

 Рядки творів поета пролунали у виконанні учнів Зарічанської ЗОШ I-II ст.

Завершився захід виконанням державного гімну України.

Остання зміна сторінки: 09-03-2019 09:08