Нам є ким пишатися: іршавчани підкорюють нові вершини на всеукраїнських та міжнародних спортивних аренах

3 грудня голова Іршавської РДА Іван Завидняк вручив грошові премії та грамоти Іршавської РДА кращим спортсменам з обмеженими фізичними можливостями.

Свої винагороди отримали: член збірної команди України з футболу серед осіб з інвалідністю, чемпіон Європи, у складі збірної Закарпаття срібний призер чемпіонату України  - Михайло Полянський та чемпіон України з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю, срібний призер Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики  Віталій Кляп.

Іван Іванович побажав юнакам подальших успіхів, спортивних досягнень, перемог, міцного здоров’я та натхнення. 

Відзначив керівник району також тренера-викладача з фізичної культури і спорту Дзьому Ольгу Юріївну. Подякував Ользі Юрівні за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку спортсменів високого класу – гідних представників Іршавщини на всеукраїнських та міжнародних спортивних аренах та вручив грамоту Іршавської РДА.

Долучилися до вітань та подякували присутнім за наполегливість, силу духу і спортивні досягнення заступник голови Іршавської РДА Андрій Данканич та керівник апарату Іршавської РДА Федір Халак.

Остання зміна сторінки: 03-12-2020 11:30