![](https://irda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/silce20.jpg?itok=iVntF4XZ)
Взяли участь в урочистому відкритті медичної установи, оглянули приміщення й обладнання та поспілкувалися з майбутніми працівниками амбулаторії голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Іршавської РДА Іван Завидняк, голова Кам̍янської ОТГ Михайло Станинець, головний лікар КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза.
Амбулаторія в Сільці оснащена зручними меблями та якісним медичним обладнанням. У ній розташовані 2 кабінети сімейних лікарів, кімната здоров̍я, кабінет щеплень, оглядова, зони очікування, дитячий куточок та ряд інших приміщень.
Загальна вартість об’єкту становить 5 484 392.40 грн. Завдяки відкриттю медичного закладу якісними послугами охоплять понад три тисячі населення.
Остання зміна сторінки: 25-12-2020 22:07