Новим завідувачем сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації призначено Биба Людмилу Михайлівну

28 жовтня голова Іршавської РДА Іван Завидняк представив нового завідувача сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Биба Людмилу Михайлівну.

Вітаючи з призначенням Іван Іванович висловив переконання, що Людмила Михайлівна є тією людиною, яка має сили, наснагу та енергію, щоб реалізувати всі поставлені завдання, побажав їй успіхів та порозуміння від колег, а колектив попросив підтримати нового керівника та працювати у команді.

У свою чергу, Людмила Михайлівна  висловила вдячність за виявлену довіру, запевнила, що усвідомлює покладену на неї високу відповідальність та пообіцяла надати нових обертів культурному життю Іршавщини, покладаючись в роботі на великий досвід людей, які сьогодні працюють в даній галузі.

У представленні нового керівника взяли участь також заступник голови Іршавської РДА Андрій Данканич та керівник апарату Іршавської РДА Федір Халак.

Довідково: Биба Людмила Михайлівна народилася 30 серпня 1989 р. в селі Імстичово, Іршавського району. У 2007 р. закінчила Імстичівську ЗОШ I-III ст. , вищу освіту здобула в ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

 З 2011 по  2015 рр. працювала керівником гуртка Іршавської районної станції юних туристів.

З  2017 по 2019 рр.  – головний спеціаліст відділу культури і туризму Іршавської РДА.

 З 2020 року - методист методично-бібліографічного відділу Іршавської центральної районної бібліотеки.

 

Остання зміна сторінки: 28-10-2020 14:54