![](https://irda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/125411152_412858796401819_7235171849845213239_n.jpg?itok=ytVUgeJP)
Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров навідався з робочою поїздкою на Іршавщину, де зустрівся з новообраними головами ОТГ.
Під час наради розглянули питання щодо формування бюджету громад, передачу майна, а також розвиток різних галузей у новостворених територіях району. Обговорили питання адміністрування податків, екології та роздільного сортування твердих побутових відходів. Торкнулися також питання автобусного сполучення з новим адміністративним центром.
Керівник ОДА закликав голів громад до активної участі в різного роду проєктах. Наголосив на тому, що державою й надалі будуть виконуватися заплановані програми в напрямку розвитку інфраструктури доріг, проєктів ДФРР, тощо. Велика можливість для участі в транскордонній діяльності.
Сприяння і допомога, як з боку ОДА так і від народних депутатів буде надаватися й надалі, - зазначив Олексій Геннадійович.
Остання зміна сторінки: 15-11-2020 17:05