Призначено нового керівника апарату Іршавської РДА

5 жовтня голова Іршавської районної державної адміністрації Іван Завидняк представив колективу новопризначеного керівника апарату – Федора Богдановича Халака.

Іван Іванович побажав йому плідної та результативної роботи на новій посаді та висловив сподівання, що новопризначений керівник апарату виправдає довіру, яку на нього покладено.

У своєму вітальному слові Федір Богданович обіцяв зосередитись на організації злагодженої командної роботи апарату райдержадміністрації, яка допоможе забезпечити високу ефективність виконавчої влади.

Довідково:

Халак Федір Богданович народився 25 березня 1972 року в м. Іршава Іршавського району Закарпатської області.

У 1989 році закінчив Іршавську середню школу №1.

З липня 1989 року  по червень 1990 року працював фрезерувальником на заводі ,,Іршавремверстат”.

З 1990 по 1995 рр. навчався на історичному факультеті Ужгородського державного університету.

З квітня 1996 року по серпень 2000 року працював провідним спеціалістом відділу молоді та спорту управління з гуманітаних питань Ужгородського міськвиконкому, головним спеціалістом з питань внутрішньої політики  Ужгородського міськвиконкому.

Із вересня 2000 року по лютий 2002 року навчався в Українській Академії державного управління при Президентові України, м. Київ, під час навчання проходив стажування у Великобританії в університеті Північного Лондона.

У жовтні 2002 року прийнятий на посаду головного спеціаліста відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю апарату Закарпатської облдержадміністрації. Далі був призначений на посаду заступника начальника, начальником організаційного відділу апарату Закарпатської облдержадміністрації, на який працював до березня 2005 року.

З 2006 року по 2008 рік навчався в Київському Національному економічному університеті ім. В.Гетьмана.

З червня 2011 року по даний час працював на різних посадах Іршавської райдержадміністрації.

5 жовтня 2020 року призначений на посаду керівника апарату Іршавської райдержадміністрації.

Одружений, виховує сина.

Остання зміна сторінки: 05-10-2020 16:38