Питання проведення призову громадян на строкову військову службу обговорили під час брифінгу

2 жовтня за участю голови Іршавської РДА Івана Завидняка, заступника голови РДА Андрія Данканича, військового комісара Іршавського районного військового комісаріату майора Миколи Красівова, голів ОТГ, голів сільських рад відбувся брифінг щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2020 року.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації Іван Завидняк зазначив, що строкова служба є громадянським обов’язком усіх військовозобов’язаних. Адже захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності є конституційним обов’язком українців. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.

Ознайомив присутніх з основними обов’язками призовників та відповідальністю за ухилення від строкової служби військового комісар Іршавського районного військового комісаріату майор Микола Красівов.

Військовий комісар наголосив, що військовослужбовці строкової військової служби в зону проведення Операції об’єднаних сил не залучаються. При призові на строкову військову службу всі, хто у складі команди буде направлений до військової частини отримають одноразову грошову винагороду у розмірі двох мінімальних прожиткових мінімумів - 4394 грн. За порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військового комісаріату без поважних причин призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством.

За результатами брифінгу визначено, що основним завданням під час проведення чергового призову, як і раніше, є недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування Збройних Сил України. Важливим напрямком діяльності є робота по національно-патріотичному вихованню молоді, співпраця із засобами масової інформації, органами місцевої влади, закладами освіти, культури, охорони здоров’я.

Остання зміна сторінки: 05-10-2020 08:16