ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

15 вересня в Іршавській РДА відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

На розгляд комісії надійшло п'ятнадцять звернень щодо захисту прав дітей.

Більшість питань стосувалися надання дозволів на здійснення правочину (дарування) та купівлі-продажу стосовно нерухомого майна громадянам.

Також було розглянуто такі питання: щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав мешканців району відносно малолітніх дітей; щодо визначення місця проживання малолітніх дітей з матір`ю; про надання повної цивільної дієздатності громадянці району; щодо визначення громадянам  способу участі у вихованні їх малолітніх дітей. Крім того, було розглянуто клопотання відділів освіти Іршавської РДА та Іршавської ОТГ про влаштування на цілодобове перебування дітей до закладів інституційного догляду. 

Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.

Після розгляду заяв та документів, членами комісії було проведено співбесіди з заявниками та прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Остання зміна сторінки: 15-09-2020 15:54