Рятівникам подякували за самовіддану службу

17 вересня у районі  відзначили День рятівника. Урочистий захід проведено на базі 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Іршава.

Прийшли привітати мужніх фахівців голова Іршавської РДА Іван Завидняк, голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець та міський голова Степан Бобик.

Розпочав захід начальник Іршавського районного відділу Управлінння ДСНС України у Закарпатській області Іван Мошкола.

 «Дякую всім за плідну працю, врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту та нових професійних успіхів на благо народу України», - зазначив у вітальному слові Іван Омельянович. Також він подякував за підтримку та розуміння керівництву Іршавської райдержадміністрації, районної ради, голові Іршавської ОТГ, сільським головам та висловив сподівання на подальшу співпрацю та розуміння питань цивільного захисту.

Після, присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих колег.

  Висловив щиру подяку рятувальникам району за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди та побажав міцного здоров'я, родинного щастя, добра, натхнення й наснаги голова райдержадміністрації Іван Завидняк.  

За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та з нагоди Дня рятівника грамотами Іршавської РДА очільник району відзначив сержанта служби цивільного захисту, водія  5 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Закарпатській області Івана Шелельо, молодших сержантів служби цивільного захисту, пожежних рятувальників 5 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Закарпатській області Івана Куруца та Андрія Мошколу.

Після урочистих заходів, присутні оглянули приміщення 5-ї пожежно-рятувальної  частини УДСНС України в Закарпатській області, в котрих рятувальники несуть службу, відпочивають та підвищують свої професійні навички шляхом спеціальних тренувань.  А також оцінили результати ремонту спортивної зали, навчального класу, кухні та бази газодимозахисної служби.

Остання зміна сторінки: 17-09-2020 13:42