Сілецька ЗОШ I-III ст. отримала підтримку від держави в рамках урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів”

У Сілецькій ЗОШ I-III ст. розпочато капітальний ремонт. Ремонтні роботи здійснюють за кошти субвенції «Спроможна школа для кращих результатів» спільно з співфінансуванням з місцевого бюджету.

«Цьогоріч нашому закладу, який нещодавно став опорним, виповнюється 35 років. Однак за всі ці роки капітального ремонту не було жодного разу. І наразі завдяки спільним зусиллям Департаменту освіти Закарпатської обласної державної адміністрації, голови Кам`янської ОТГ Михайла Станинця, Іршавської РДА, Іршавської районної ради та відділу освіти Іршавської РДА проведення капітального ремонту стало можливим» - зізнається директор Сілецької ЗОШ I-III ст. Світлана Зан.

Світлана Андріївна  також висловлює щиру вдячність голові Кам`янської ОТГ Михайлу Станинцю, за сприяння якого було виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту  «Капітальний ремонт Сілецької ЗОШ I-III ст.» для участі в  урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів. За результатами проведених тендерних процедур 8.09.2020 року  було укладено договір на виконання робіт по вищевказаному об’єкту з ТзОВ «ІРБУДТРАНС» на суму 7400000,00 грн.».

«У рамках проведення капітального ремонту передбачається заміна даху, системи опалення, вікон та дверей на 3 і 2 поверхах. Також передбачено капітальний ремонт вбиралень» - зазначає директор.

14 вересня хід проведення ремонтних робіт оглянули голова Іршавської РДА Іван Завидняк (який 25 років тому також був учнем цієї школи) та голова Кам`янської ОТГ Михайло Станининець.

Наразі будівельники  виконують демонтажні та підготовчі роботи.

«Учні будь-якого населеного пункту мають виховуватися в таких умовах, які б мотивували до навчання, ми в свою чергу повинні зробити все від нас залежне і дати старт, щоб наші діти, наше майбутнємали гідні умови навчання – підсумував очільник району.

 

Остання зміна сторінки: 15-09-2020 12:46