Триває капітальний ремонт Сілецької ЗОШ I-III ст.

У Сілецькій ЗОШ I-III ст. триває капітальний ремонт. Ремонтні роботи здійснюють за кошти субвенції «Спроможна школа для кращих результатів» спільно з співфінансуванням з місцевого бюджету. 

Станом на 14.11.2020 року вже повністю замінено покрівлю навчального закладу, вікна на 1, 2 та 3 поверхах, систему опалення. Також на об̍єкті проведено капітальний ремонт вбиралень на 3 поверсі та на завершальному етапі відновлення санвузлів на 2 поверсі. На черзі проведення робіт по встановленню системи водовідведення, запуск опалення і встановлення системи очистки стічних вод (типу Біотал).

«Однією з головних складових освітнього процесу є створення безпечного та комфортного освітнього середовища. Адже лише за наявності таких умов кожен учень зможе успішно навчатися та самореалізовуватися. Крім того, капітальний ремонт школи вирішить проблему ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, що призведе до економії бюджетних коштів», - коментує голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

Нагадуємо, що на об’єкті працює підрядник – фірма ТзОВ «ІРБУДТРАНС». Орієнтовна вартість робіт –7400000,00 грн.

Сьогодні ознайомився з ремонтними роботами, поспілкувався із представниками підрядної організації та керівництвом школи голова Кам̍янської ОТГ Михайло Станинець.

Будівельні роботи планують завершити до середини грудня 2020 року.

Остання зміна сторінки: 15-11-2020 17:17