У АРДАНОВІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ НОВОЗБУДОВАНУ АМБУЛАТОРІЮ

22 жовтня урочисто відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с.Арданово. Нове приміщення звели у рамках національного проєкту «Доступна медицина».

 Заклад первинної медичної допомоги оснащений сучасними меблями, медичним обладнанням. Загалом амбулаторія дуже простора, доступна для людей з інвалідністю та обладнана усім необхідним.

В амбулаторії працюватиме один сімейний лікар, у новобудові передбачене також окреме житло для спеціаліста. Обслуговуватиме медичний заклад більше 3 тисяч жителів.

 Привітати з відкриттям трудовий колектив завітали голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, голова Іршавської РДА Іван Завидняк, головний лікар КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза, директор комунального некомерційного підприємства Іршавська районна лікарня Сергій Караслай.

«Цей масштабний і важливий для громади проєкт – один із пріоритетів керівництва ОТГ, адже здоров’я людини – безцінне. Тепер людям із віддалених куточків сіл не доведеться долати чималу відстань, щоб потрапити до лікаря на прийом, адже це можна уже зробити у комфортних умовах тут на місці», - прокоментував дану подію голова Кам‘янської ОТГ Михайло Станининець.

Відкриття амбулаторії сімейної медицини у с. Арданово дає можливість підняти обсяг надання медичної допомоги на селі на вищий рівень. Медичне обладнання та устаткування створюють умови для надання якісної медичної допомоги відповідно до Державної стратегії розвитку телемедицини. Сучасна амбулаторія забезпечить новий формат надання медичних послуг в сільській місцевості – комфортний як для медичних працівників так і для пацієнтів.

Зазначимо, що для Кам̍янської ОТГ придбано також новий автомобіль екстреної медичної допомоги.

Остання зміна сторінки: 22-10-2020 23:40