У ЛУКОВІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНУ АМБУЛАТОРІЮ

10 грудня урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Луково, яку збудували з «нуля».

Оглянути заклад сільської медицини та привітати з відкриттям трудовий колектив в амбулаторію завітали голова Іршавської РДА Іван Завидняк, головний лікар КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза, заступник голови Хустської районної ради Михайло Станко, директор комунального некомерційного підприємства Іршавська районна лікарня Сергій Караслай, голова Білківської ОТГ Василь Зейкан, директор ТзОВ «Фортуна-Іршава» Володимир Горзов, староста села Луково Михайло Попович та запрошені, гості.

У медичному закладі здійснюватиме прийом один сімейний лікар, який обслуговуватиме близько 1 500 пацієнтів. А загалом медперсоналу – 5 чоловік.

 Приємно бачити, як на Іршавщині поступово покращується якість та комфортність надання медичних послуг, – відзначив голова Іршавської  РДА Іван Завидняк. – Це вже друга новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яку відкрили на Іршавщині. На черзі – Сільце, Іршава, Заріччя.

У новій амбулаторії облаштований кабінет для сімейного лікаря, стерилізаційна, лабораторія, кімнати для персоналу, тощо. Загалом амбулаторія дуже простора, доступна для людей з інвалідністю та обладнана усім необхідним.

Остання зміна сторінки: 10-12-2020 21:30