У районі готуються до відзначення Дня захисника України

14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та річницю утворення Української Повстанської Армії в Україні вшановують всіх, хто причетний до почесного і високого звання – Захисника України.

 До відзначення  знакової дати долучаються й жителі Іршавщини.

Про підготовку заходів до Дня захисника України йшлося на оргкомітеті сьогодні, 8 жовтня.

Заступник голови Іршавської РДА Андрій Данканич наголосив на тому, що маємо віддати шану загиблим героям, їхнім родинам та подякувати усім захисникам України.

     За результатами обговорення прийнято рішення провести урочистий захід, із дотриманням усіх протиепідемічних вимог, 13 жовтня об 11.00 год.к.ч. на центральній площі м. Іршава.

     Також відбудеться покладання квітів до Пам’ятного знаку Борцям за Свободу та Незалежність України, Героям небесної сотні та загиблим в зоні АТО; пам’ятника воїнам-визволителям в м. Іршава; пам’ятника воїнам, полеглим в Афганістані та до пам’ятного знаку загиблим учасникам в АТО: Олександру Данільченко з с. Ільниця, Юрію Соколачко з с. Лоза, Юрію Королю із с. Заріччя, Мирославу Мислі з с.Приборжавське. Також буде проведено панахиду за загиблими захисниками України.

За проханням учасників АТО (ООС), 14 жовтня 2020 року, на базі спортивної школи м. Іршава буде проведено спортивно-масові заходи.

Остання зміна сторінки: 08-10-2020 16:13