![](https://irda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/119145180_759200074869443_3114609015732901794_n.jpg?itok=kDjnYzFM)
У рамках робочої поїздки до с.Заріччя голова райдержадміністрації Іван Завидняк відвідав Зарічанську загальноосвітню школу I-II ступенів.
Керівник району оглянув приміщення закладу освіти, ознайомився з умовами навчального процесу, матеріально-технічним забезпеченням та поспілкувався з педагогічним колективом щодо питань, які виникають у роботі.
Крім того, з головою Зарічанської ОТГ Мариною Васько обговорили проблемні питання та головні напрямки подальшого розвитку школи.
Приємно відзначити, що у школі впроваджено систему роздільного сортування твердих побутових відходів. Зокрема встановлені окремі контейнери для пластику та паперу.
У результаті зустрічі голова райдержадміністрації наголосив, що завжди готовий вислухати та розглянути пропозиції щодо розвитку та покращення умов для навчання школи.
Остання зміна сторінки: 11-09-2020 13:14