Урочисте зібрання з нагоди 205-ї річниці дня народження Тараса Шевченка

У ці березневі дні минає 205 річниця з Дня народження українського мислителя, поета, художника і просвітителя, Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. Його творчість давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу.

Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу.

З нагоди вшанування Великого Кобзаря, 7 березня у великому залі засідань Іршавської райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання.

Під час заходу учасники хору «Мелодія» працівників культури Іршавського району, керівник Оксана Сідор виконали невмирущий «Заповіт»  Шевченка (музика Г.Гладкого, в обробці Л. Ревуцького), «Реве та стогне Дніпр Широкий» (муз. Д.Крижанівського, обробка Степана Мартона), «Учітеся, брати мої» (муз. Анатолія Кос-Анатоського).

 Також учні Білківської ЗОШ I-III ст. виконали композицію «І генії кохають».

З вітальним словами до присутніх  звернулися голова райдержадміністрації Олександр Горін та голова районної ради Віктор Симканинець.

Голова райдержадміністрації Олександр Горін сказав, що творчість  Великого Кобзаря  буде завжди жити в свідомості  українського народу, а його твори формують світогляд та  віддзеркалюють душу українського народу.   «Сьогодні  Шевченко – це гордість України, символ єдиної  і неподільної України»-  завершив  свій виступ Олександр Васильович.

За участь у районному конкурсі читців поезії Т.Г.Шевченка та з нагоди відзначення 205-ї річниці від Дня народження Кобзаря подяками нагородили ученицю 11-го класу Білківської ЗОШ I-III ст. Мар̍яну Ковач, ученицю 10-го класу Імстичівської ЗОШ I-III ст. Ганну Кепшу, ученицю 9-го класу КЗ Вільхівського закладу загальної середньої освіти I-III ст. Мар̍яну Попович та учня 8-го класу Приборжавської загальноосвітньої школи I-III ст. Петра Фанту.

Остання зміна сторінки: 09-03-2019 09:08