В Іршаві проведено дитячий футбольний турнір до Дня фізичної культури та спорту

Дитячий турнір з футболу проведено на стадіоні “Авангард” м.Іршава.

У змаганнях взяли участь 6 команд: ДЮСШ-1 (м.Іршава), ФК «Собатино», ФК «Ільниця», ФК «Вільхівка», ФК «Іршава», ДЮСШ-2 (м.Іршава).

Вітав учасників та бажав справедливої перемоги найсильнішій команді голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

«Ми маємо з самого малку привчати дітей до спорту, до здорового способу життя. Лише таким чином ми можемо виховати здорове, сильне та прогресивне нове покоління”, – зазначив очільник району.

Матчі проходили за коловою системою у двох групах, переможців визначено за кількістю набраних балів.

За підсумками змагань, впевнену перемогу у турнірі здобули юні футболісти з ДЮСШ- 1 (м. Іршава).  Друге призове місце посіли юнаки з ФК «Вільхівка», третіми стали спортсмени з ФК «Собатино».

Кращим гравцем суддівською колегією визначено Олександра Химича, кращим воротарем став Тарас Білей, спеціальну нагороду за волю до перемоги отримав Іван Матіко.

Варто зазначити, що діти віддавалися грі наповну та показали високий рівень майстерності, завзятість і недитячу цілеспрямованість. 

Під час нагородження переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти, а володарі індивідуальних номінацій – пам’ятні сувеніри сектору культури, молоді та спорту Іршавської РДА.

Крім того, юні спортсмени отримали подарунки від голови правління Іршавської райспоживспілки Сергія Лупака.

Вітаємо футболістів ДЮСШ-1 м.Іршава  із здобутою перемогою, та дякуємо усім командам, які приїхали позмагатися за головний трофей турніру.

Також висловлюємо щиру подяку за допомогу у проведенні заходу: Сергію Лупаку, Івану Семаку, Дмитрові Саку, Івану Бізілі, Андрію Данканичу та Ігорю Королю.

Остання зміна сторінки: 11-09-2020 17:25