![](https://irda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/f20368da636f8457ee59ec9ecc515bc1.jpg?itok=nV6esE8Z)
Щиросердно вітаю усіх з Днем фізичної культури і спорту.
Нехай успіх та перемога стануть вірними супутниками Вашого повсякденного життя, шлях до нових звитяг – буде легким та приємним, а удача завжди буде на Вашому боці!
Вдячний активній молоді та всім, хто примножує спортивну славу району, адже здорове і спортивне суспільство – це гідне щасливе майбутнє нашої нації! Будьте спортивними, будьте активними!
Вдалих Усім стартів! Нових чемпіонських висот! Олімпійського здоров’я!
З повагою,
голова Іршавської райдержадміністрації Іван ЗАВИДНЯК
Остання зміна сторінки: 12-09-2020 16:22