Вітаємо з нагородами!

11 листопада голова Іршавської РДА Іван Завидняк та голова районної ради Віктор Симканинець найкращим спортсменам району вручили нагрудні знаки «За розвиток Іршавщини», а вихованців спортивного клубу «Самурай» м.Іршава нагородили спільними грамотами райдержадміністрації  та районної ради.

 «Щиро дякуємо Вам за невтомну працю задля розвитку  нашого рідного краю у спортивному плані.  Фраза «У здоровому тілі здоровий дух» – дійсно правда. І саме в такі часи вона показує всю актуальність. Ви є прикладом для усіх нас. Я пишаюсь Вами за наполегливу, щоденну працю. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, вдалих стартів, успішних фінішів, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог. Ми завжди вболіваємо за вас!» -  сказав голова Іршавської РДА Іван Завидняк.

     За високі особисті досягнення у спорті та вагомий внесок у популяризації спортивного і контактного карате та залучення дітей та молоді до здорового способу життя відзначили нагрудним знаком ,,За розвиток Іршавщини” тренера спортивного клубу «Самурай» м.Іршава, президента обласного відокремленого підрозділу федерації годзю-рю карате Бровдія Віталія Юрійовича.

За високі особисті досягнення у спорті та вагомий внесок у розвиток мотоциклетного спорту в районі відзначили нагрудним знаком «За розвиток Іршавщини» керівника ГО «Мотокрос – Іршава» Вірага Івана Івановича.

За заслуги у розвитку танцювального мистецтва, професійну майстерність, вагомі здобутки у культурно–естетичному вихованні молоді, активну концертну діяльність та з нагоди Дня працівника культури нагородили  нагрудним знаком «За розвиток Іршавщини» керівника взірцевої студії сучасного танцю «Be Free» Чорнак Звениславу Анатоліївну.

   Спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради за високі особисті досягнення у спорті та вагомий внесок у популяризації спортивного і контактного карате отримали вихованці спортивного клубу «Самурай» м.Іршава: Балега Ірина Василівна, Баран Вадим Олександрович, Костик Андріан Мирославович.

Остання зміна сторінки: 11-11-2020 16:27