Вихованці зразкової студії сучасного танцю Be Free вкотре підкорювали неймовірними танцями

Керівник Звенислава Чорнак разом з дітками, 4 грудня, зібрали своїх глядачів у районному будинку культури, де показали танцювальну виставу на основі казки Ірини Пушкарук.

Неодноразові переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів, які за вісім років існування студії зібрали чимало гран-прі, перших премій та призів з різноманітних конкурсів у Грузії, Польщі,Македонії,Болгарії та багатьох країн Європи показали неймовірні танцювальні номери.

Для них це стиль життя, захоплення, юні учасники не уявляють свого життя без танцю, демонструючи талант та відкриваючи глядачам душу. Вони захоплені тим чим займаються, насолоджуються єдністю музики і танцю, транслюючи палітру своїх почуттів у глядацьку залу. Яскраві номери і не менш яскраві емоції супроводжували концерт з самого початку і до кінця.

Привітати креативних, талановитих вихованців та їхню наставницю Звениславу Чорнак прийшли голова Іршавської РДА Іван Завидняк, міський голова Віктор Симканинець та завідувач сектору культури, молоді та спорту Іршавської РДА Людмила Биба.

Іван Іванович побажав юним танцівникам подальших творчих злетів, завзяття і наснаги, нових гучних і колоритних перемог та відзначив грамотами Іршавської РДА за високий рівень виконавської майстерності, популяризацію хореографічного мистецтва краю, вагомі здобутки та активну участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалях – конкурсах.

Концерт пройшов на найвищому рівні.

Вихованці вкотре продемонстрували свій чудовий талант, адже їхня казкова вистава полонили серця усіх глядачів.

Керівник зразкової студії сучасного танцю Be Free Звенислава Чорнак зазначає, що захід проводили з дотриманням усіх карантинних норм.

Остання зміна сторінки: 09-12-2020 10:51