Вже незабаром в Сільці з’явиться нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Левова частка робіт вже зроблена.

Будівництво амбулаторії знаходиться на завершальному етапі (готовність об’єкту складає 90%), вже проведені зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, облаштовані інженерні мережі та комунікації (опалення, електро-, водопостачання). Також вже замовлено медичне обладнання, частину з якого вже завезено в амбулаторію.

Наразі будівельники проводять роботи з облаштування прилеглої території.

Амбулаторія має бути здана в експлуатацію у середині грудня 2020 року.

Зазначимо, що питання будівництва амбулаторії тримають на контролі голова Іршавської РДА Іван Завидняк та голова Кам̍янської ОТГ Михайло Станинець.

«Більшість людей, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг, тому першочергове завдання – створити мережу відповідних медзакладів, щоб людям не доводилося долати десятки кілометрів до найближчої амбулаторії, а лікарі були зацікавлені працювати в селі, – зазначив голова райдержадміністрації. – Приємно відзначити, що нові амбулаторії, які будуються в районі, зводять з використанням сучасних технологій та з урахуванням вимог енергоефективності. Тут буде комфортно не лише отримувати послуги пацієнтам, а й працювати лікарям».

Остання зміна сторінки: 15-11-2020 17:25