Жителі Білківської ОТГ зможуть отримувати якісні адміністративні послуги в комфортних і зручних умовах у рідній громаді

Голова Іршавської РДА Іван Завидняк з робочим візитом відвідав Білківську сільську раду.

Керівник району поспілкувався з сільським головою Василем Зейканом, державними реєстратором Сергієм Жидиком та оглянув приміщення Білківської сільської ради, яке облаштовано для ЦНАП. 

«Головна мета ЦНАПу – створення доступних та зручних умов для отримання адміністративних послуг мешканцями Білківської ОТГ, до якої вже незабаром входитимуть такі населені пункти: Білки, Луково, Імстичево, М.Раковець та В. Раковець», - каже Білківський сільський голова Василь Зейкан.

Для розміщення ЦНАПу було обрано приміщення, яке знаходиться на першому поверсі адміністративної будівлі Білківської сільської ради.

На сьогодні, там вже проведено поточний ремонт, простір розділений на 2 зони: зона очікування та фронт-офіс (зона надання адмінпослуг), а також облаштовано громадську приймальню та санвузол, в тому числі для доступу до нього осіб з обмеженими фізичними можливостями. Згідно штатного розпису у ЦНАП передбачено 5 осіб, з них: 3 спеціалісти, державний реєстратор та секретар, з числа працівників сільської ради, якими вже надається частина із запланованих громадою адміністративних послуг.

Зазначимо, що передумовою створення ЦНАП стала участь громади, за ініціативою Білківського сільського голови Василя Зейкана у відборі Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг. За результатами роботи Програмою буде надана інституційна допомога з навчання персоналу та з належного інформування населення, а також матеріальна допомога в облаштуванні ЦНАП меблями, комп'ютерною технікою та іншим необхідним обладнанням.

Під час зустрічі, голова РДА Іван Завидняк наголосив на важливості створення центрів надання адміністративних послуг, адже сьогодні отримання адмінпослуг — регулярна та буденна процедура, якою всі неодноразово користуються, коли потрібно зареєструвати місце проживання, бізнес, нерухомість, отримати будь-який дозвіл, довідку та багато іншого. Відвідувачам ЦНАП важливо не просто отримати потрібний документ, але й отримати його вчасно, якісно, за зрозумілою процедурою.

Підсумовуючи зустріч керівник району зауважив, що такий центр цілком може стати взірцем для якісного надання послуг.

Остання зміна сторінки: 03-09-2020 21:29