Новини

У районі відзначили День рятівника

    16 вересня, напередодні Дня рятівника, в Іршавському районному відділі управління ДСНС України в Закарпатській області  відбулися урочисті збори.

    Прийшли привітати рятувальників району голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, секретар Іршавської міської ради Михайло Рацин та начальник Іршавського ВП ГУНП в Закарпатській області  майора поліції Василь Негря.

17 - вересня – День рятівника

      Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою. Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше що є у нас - життя. Безмежна вдячність людей, - це найвища оцінка благородної праці співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Колектив Іршавських рятувальників виконує поставлені перед ними завдання, спрямовані на захист краян від стихійних лих та надзвичайних ситуацій.

У районі проведено ряд спортивно-масових заходів з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту

       14 вересня,  з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту у районі  проведено ряд спортивно-масових заходів.

     На стадіоні м. Іршава проведено турнір з міні-футболу серед дітей до 13 років. Прийняло участь чотири вуличні команди  Іршавської ОТГ. В результаті напруженої спортивної боротьби перше та друге місце розіграли між собою іршавчани, на третє місце - юні спортсмени с. Собатино. Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками сектору молоді та спорту Іршавської РДА та солодкими подарунками.  

XVIII Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019»

      19 вересня 2019 року  у м. Ужгород проводитиметься найбільша в області XVIII Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019», на якій буде представлено нові тенденції розвитку та актуальні можливості туристичної індустрії.

Туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття» це:

• бізнес-майданчик, на якому обговорюються найважливіші питання про розвиток туристичної галузі;

У виставковій залі Іршавського РБК відкрилася персональна виставка Михайла Дочинця

         Це перша виставка художника, члена народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави».
         Відкрив виставку член Національної Спілки художників України, голова народного об’єднання «Колорит Боржави» Василь Філеш, який розповів про творчий шлях митця та привітав його з нагоди 55- річного ювілею.

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи за тиждень

   Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» за тиждень на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.Це майже у 1,5 рази більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів.

   Як бачимо, ОСББ швидко підхопили другу в ц.р. хвилю державної підтримки.

   Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. така активність вчергове доводить затребуваність програми «теплих кредитів», що дозволяє:

- впроваджувати комплексну термомодернізацію будинку;

Управління соціального захисту населення Іршавської РДА інформує щодо змін у чинному законодавстві з питань надання пільг

     На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

          Вказаною Постановою затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, що буде застосовуватися з 01.10.2019 року.  

Наказ військового комісара Іршавського районного військового комісаріату ( з адміністративно-господарської діяльності)

Про призов громадян України на строкову військову службу

1.На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян України  на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

Засідала робоча комісія з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім»

        10 вересня, відбулося засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім», яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.

      Комісією було розглянуто два пакети документів кредитозаймачів та встановлено  розмір кредитів, які виділяються через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі «Власний дім».

Конкуренція зросла

      В Іршавському  міському Центрі позашкільної освіти проведено особисто-командні чемпіонати Закарпатської області з швидких і блискавичних шашок-64 серед юнаків та дівчат.

      Швидку програму краще пройшли дівчата. Вони й посіли  призові місця. Чемпіонкою стала Катерина Мойсей, друге місце, відставши на одне очко, виборола Анастасія Панич. Марта Юріна – третя. В особистих заліках у своїх вікових групах медалі вибороли Вероніка Терпай, Анастасія Купар, Софія Буря, Анастасія Асеєва, Володимир Погоріляк, Роман Гозда, Роман Ломага.