Детальні плани територій

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території  для будівництва автомийки в с.Заріччя, ур. «Млака» Іршавського району, Закарпатської області

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території  для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівеь та споруд в с.Заріччя, ур. «Колгоспний двір» Іршавського району, Закарпатської області

З В І Т ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для будівництва автомийки в с.Заріччя, урочище «Млака», Іршавського району, Закарпатської області»

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2.

Про оплилюдення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку разом з проектом детального плану  території для будівництва автомийки в с. Заріччя, урочище "Млака"

Ситуаційний план

З В І Т ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ  до детального плану території для будівництва автомийки в с.Заріччя, урочище «Млака», Іршавського району, Закарпатської області»

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2. Лист додається.

Ситуаційний план додається.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення т а експлаутації автомийки в с.Дубрівка, №375 , Іршавського району, Закарпатської області Відношення до заяви додається.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель та споруд у с. Заріччя, урочище «Колгоспний двір», Іршавського  р-ну, Закарпатської області  Супровідний до звіту додається.

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2.

Схема розміщення території додається.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Ільницької сільської ради, Іршавського району Закарпатської області.

                       Сонячна електростанція в Іршавському районі ???

Остання зміна сторінки: 07-05-2019 16:02