Іршавський районний військовий комісаріат

 

Інформація щодо вступу до Військового інституту телекомунікації та інформатизації

 

З метою підняття  престижу військової служби, військово-патріотичного виховання молоді в дусі патріотизму, 11 березня на базі районного військового комісаріату були організовані та проведені заходи рекламування строкової військової служби, військової служби за контрактом та мотивації для вступу до військових навчальних закладів.

До військового комісаріату були запрошені учні Іршавської ЗОШ 1 – 3 ст. №1, де їх було ознайомлено з діяльністю військового комісаріату, показано основні види стрілецького озброєння та спорядження.

Військовослужбовцями РВК та волонтерами надані для показу та доведені основні тактико-технічні характеристики озброєння та боєприпасів, їх призначення та використання в ООС.

Крім того, особовим складом рятувально-пошукового загону,який розміщений на території військового комісаріату було проведено ознайомлення учнів із засобами, спорядженнями та технікою, що використовується рятівниками для пошуку та надання допомоги населенню району.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Указом Президента України від 31 січня 2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», розпорядження голови райдержадміністрації від 07.03.2019 №81 «Про проведення призовів громадян України на строкову військову службу у 2019 році» з 1 квітня 2019 року проводиться призов на строкову військову службу.

22 квітня 7 юнаків нашого району поповнили лави ЗСУ.

  

 

Відправка призовників до лав Збройних Сил України триває

 16 травня 2019 року з Іршавського РВК було відправлено 4 призовників на строкову військову службу .  Військовий комісар Іршавського РВК майор Красівов М.А., провів з хлопцями бесіду щодо строкової військової служби, пояснив порядок виплати грошового забезпечення та наголосив, що призовники строкової військової служби в зону проведення ООС не залучаються. Також було запрошено Отця Васілія, який провів освячення юнаків на добру службу.

  

Остання зміна сторінки: 11-06-2019 13:25