Відео

Вбудована мініатюра для Дах шкільної їдальні у Колодному обвалився під вагою снігу

Дах шкільної їдальні у Колодному обвалився під вагою снігу

На Іршавщині під вагою снігу обвалився дах шкільної їдальні. Це сталось посеред ночі. На щастя, ніхто не постраждав, та діти залишились без гарячих обідів. В районі вже створили комісію, яка обстежила приміщення, тож відшукати кошти для відновлення пошкодженої покрівлі в області та районі пообіцяли якнайшвидше. Детальніше про це – у сюжеті випуску новин М-студіо.

Вбудована мініатюра для Старенький млин – як сімейна реліквія

Старенький млин – як сімейна реліквія

Родина з Лукова досі меле у двохсотлітніх жорнах кукурудзу, пшеницю та ячмінь, а з борошна печуть духмяний хліб.

Вбудована мініатюра для Потяг "Анця Кушницька". Іршава

Потяг "Анця Кушницька". Іршава

У п’ятницю, 11 серпня 2017 року, відбулося урочисте відкриття відновлення руху Боржавської вузькоколійки - із залізничної станції Іршава відправився потяг із ретро-паровозом ГР-280.

Вбудована мініатюра для Іршава. Незвідане Закарпаття

Іршава. Незвідане Закарпаття

Які туристичні принади може відкрити для себе подорожуючий дорогою до Іршави, звідки походить назва цього райцентру, які маловідомі історичні артефакти зустрічаються на вулицях міста, як порося і палинка «врятували» візитівку столиці Іршавщини, хто така «Анця Кушницька»… «Незвідане Закарпаття» розкаже про таємниці Іршави.

Вбудована мініатюра для ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ!

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ!

Державне агенство з енегроефективності та енегрозбереження України з метою інформування населення про ефетивне використання  паливно-енегретичних ресірсів,просить Вас ознайомитись із відеороликом "Енегроменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів".