Оголошення!

До уваги суб`єктів господарювання!

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України від 28.02.2019 р. № 520/02.0-7.1, інформуємо, що 20 травня 2019 року в м. Відні відбудеться Українсько-австрійський економічний форум.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

  • торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;
  • співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки - сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Виходячи з викладеного під час форуму українським учасникам з регіонів надається можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл - провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Робочі контакти щодо участі делегацій в Українсько-австрійському економічному форумі пропонуємо підтримувати з координатором заходу від ТПГІ України - керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем: bgn-ier@ucci.org.ua.

Проект програми додається.

 

 До уваги сільськогосподарських виробників!

21-23 березня 2019 року у м. Львів відбудеться Міжнародна агропромислова виставка і форум з підтримки фермерства АГРОПОРТ Україна 2019. АГРОПОРТ є одним з найбільших агрофорумів в Східній Європі, мета якого - сприяти розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників у всіх регіонах України.

У 2019 році програма форуму розроблена з урахуванням національного курсу по впровадженню Цілей сталого розвитку (ЦСР), що була представлена Урядом та з поточного року є базисом для розвитку всіх галузей України і має чіткі галузеві індикатори.

Будуть підняті питання, актуальні для всієї Західної України: тваринництво, рослинництво, овочівництво, вирощування ягід, садівництво, зелений і гастрономічний туризм.

Крім того, обговорення питання адаптації сільського господарства до змін клімату, кооперації, розвитку сільських територій, доступ до інструментів фінансування і формування ланцюгів доданої вартості, виробництва органічної продукції та нішових напрямків.

Просимо розглянути можливість долучитися у роботі Форуму.

Програма АГРОПОРТ Захід Львів: 2|-23 березня додається (1 і 2).

Остання зміна сторінки: 13-03-2019 14:45