Структурні підрозділи РДА

Управління економічного розвитку,  торгівлі та агропромислового розвитку

Начальник управління                                                                  Гойда Ольга Михайлівна

Відділ агропромислового розвитку, торгівлі

Заступник начальника управління-начальник відділу          Кудрей Микола Миколайович

  Головний спеціаліст                                                                      Лівак Олена Михайлівна 

Відділ  підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності та  інвестицій

Головний спеціаліст                                                                          Причина    Зоя Сергіївна                                         

Управління  містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту

Начальник управління-головний архітектор                                       Штумф Володимир Федорович

Відділ інфраструктури просторового планування, містобудівного кадастру, транспорту, управління мережі районних автомобільних доріг загального користування, місцевого значення та житлово-комунального господарства та цивільного захисту

Заступник начальника управління-начальник відділу                         Боднар   Михайло Михайлович     

Головний спеціаліст                                                                               Білей Іван Юрійович

Головний спеціаліст-бухгалтер                                                             Паук Мирослава Михайлівна                                                  

Відділ цивільного захисту

Начальник відділу                                                                                    Турянин Василь Іванович

Провідний інспектор                                                                                Химинець Юрій Юрійович

Відділ освіти

Начальник відділу                                                                             Яцканич Єлизавета Михайлівна

Сектор молоді та спорту

Начальник відділу                                                                              Данканич Андрій Васильович

Головний спеціаліст                                                                    Мигович Ірина Романівна

Відділ  культури і туризму

Начальник відділу                                                                               Ісак Олена Василівна

Головний спеціаліст                                                                            Биба Людмила Михайлівна

Архівний відділ

Начальник відділу                                                                                 Тернинко Михайло Іванович

Архіваріус                                                                                          Кудрей Гелена Миколаївна

 

Служба у справах дітей

Начальник служби                                                                                          Рендзей Ольга Іванівна

Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Начальник відділу – державний реєстратор                                                   Парада Олеся Василівна

Відділ  охорони здоровя

Начальник відділу                                                                                  Караслай Сергій Васильович

Центр надання адміністративних послуг

Керівник центру                                                                              Кузьма Наталя Володимирівна

 

 

Остання зміна сторінки: 11-01-2019 10:03