Промисловість

ТзОВ «КЛЕН»

ТзОВ «К’Лен» – деревообробне підприємство з багаторічним досвідом роботи, розташоване в мальовничому куточку Закарпаття, що на Іршавщині. Іршавщина відома як район зі споконвічними традиційними ремеслами, такими як гончарство, ковальство, обробка деревини та лози. ТзОВ «К’Лен», примножуючи традиції рідного краю, займається деревообробкою.
 Злагоджену роботу підприємства забезпечує колектив у складі 170 чоловік. Серед партнерів зі збуту продукції, мережа відомих в Україні будівельних гіпермаркетів «Епіцентр»,  «ОВІ», «Леруа Мерлен» та DLH Sverige A/B(Швеція).

На сьогодні наше підприємство представляє собою високотехнологічний та багатофункціональний деревообробне підприємство, яке може виконати роботи будь-якої складності.

Підприємство охоплює всі цикли виробничого ланцюга: розпил пиломатеріалів, сушіння, первинна механічна обробка деревини, зрощування щита, повторна механічна обробка деревини. Адже екологічно чиста сировина, високотехнологічне сушіння в необхідній кількості – запорука нашої стабільності і ритмічності роботи, а сучасна виробнича база, кваліфікований персонал – гарантія високої якості нашої продукції. В 2009 році розпочато виготовлення пресованих брикетів з відходів деревини, тим самим реалізовано безвідходне виробництво.

Основні напрямки діяльності:

http://klen.in.ua/products/5-0/6-0/?nggpage=2Виготовлення меблевого щита з твердих порід деревини (бук, дуб, ясен).

*Проектування,виготовлення та монтаж сходів  з деревини твердолистяних порід будь-якої складності.

*Виготовлення комплектуючихогородження сходівперил, балясинопорних стовпів.

Художня різьба, елементи декору

      * Пресовані брекети.

Адреса:     90130 Україна, Закарпатська обл.,

Іршавський район, с. Ільниця, вул. Лесі Українки 7

Телефон:   03144-79-578; 067-312-55-06

Факс:   03144-79-578

Генеральний директор   Лендєл Михайло Васильович

Веб – сторінка - http://klen.in.ua/

e-mail:

k_len@gala.net

zakazuklen@gmail.com

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДОВЖАНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»

Півстоліття минуло з того часу, коли після возз'єднання Закарпаття з Україною, на базі приватних та державних лісів був створений Довжанський лісгосп, а пізніше Довжанський лісокомбінат. За цей період змінилася структура лісокомбінату, який займався заготівлею та переробкою деревини для виготовлення меблів.

У липні 1995 року на базі лісів Довжанського лісо­комбінату створено Довжанське державне лісомисливське підпри­ємство.
    Довжанське державне лісомисливське господарство розташоване в центральній гірській частині Закарпат­ської області і займає площу 19864 га. Основне завдання підриємства полягає в охороні і захисті лісу, лісовідновленні, лісонасіннневій справі, збереженні та відтворенні мисливської фауни.

Відповідно до господарського при­значення, місця розташування лісів і функцій, які вони виконують, ліси Довжанського ДЛМГ поділяються на першу і другу групи. До першої групи належать ліси, що виконують пере­важно захисні функції (площа -1891 га),втому числі захисні смуги лісів вздовж берегів річок (191 га), смуги лісів, що захищають нерестовища цінних риб (2708 га), приполонинні ліси (780 га) та проти­ерозійні ліси (807 га), в яких будь-яка господарська діяльність заборонена, за винятком оздоровчих заходів. До другої групи віднесено експлуатаційні ліси (14973 га), в яких досить інтенсивно проводиться господарська діяльність. Зокрема, щорічно заготовляється 24 тис.куб.м. деревини в стиглих та перестійних букових лісах.

До складу держлісомисливгоспу входять 4 лісництва загальною площею 19864 га, з яких 18621 га вкрито лісовою рослинністю. Найбільшим є Річанське лісництво |(6488 га), угіддя якого знаходяться в районі середньовисотного Полонинського хребта. Сюди входить і територія Лисичівського лісництва (6077 га) та частина Довжанського лісництва (4207 га). Лісові масиви Білківського лісництва (3097 га) займають нижню частину долини ріки Боржава. Основна площа лісів розташована в межах 700-900 м.н.р.м. Максимальна висота до якої піднімається межа лісу складає 1260 м.н.р.м. (полонина Кук).

Основною лісоутворюючою породою є бук звичайний, лісовий. Він займає площу 16878га, що складає 91% вкритої лісовою рослинністю площі. Наступний за ним дуб скельний 872 га - 4 %, смерека європейська 496га - 3% та інші деревні породи 376 га - 2%. Серед інших слід назвати клен-явір, граб, ясен звичайний, акація біла, вільха чорна, каштан їстівний.

Всі ліси господарства перебувають у постійному користування держлісомисливгоспу. На площі 2802 га, що становить 15 % від вкритого лісовою рослинністю діють два природоохоронні заповідні об'єкти: зоо­логічний заказник "Річанське" (площа 2408 га) та біоло­гічний заказник "Ріка" (площа 394 га)

Разом з Карпатською лісовою науково-дослідною станцією проводяться роботи по переводу лісонасіннєвої справи на генетико-селекційну основу. Генетичний резерват в Довжан­ському лісництві охоплює площу в 237,7 га., постійні лісонасінневі ділянки - 98,8 га, а також 8 плюсових дерева бука.

Мисливські угіддя є достатньо продуктивними для розведення мисливської фауни на території лісництв Довжанське та Білківське лісництво (3620 га), яке орендує Іршавська райрада УТМР.

ДП «Довжанське ДЛМГ» знаходиться за адресою:

Закарпатська область,
Іршавський район, 
с.Довге, вул. Січових Стрільців, 2

Тел./факс: (03144)-71660; 71402

 

ВАТ «Приборжавське заводоуправління будівельних матеріалів»

ВАТ «Приборжавське заводоуправління будівельних матеріалів» -одне з найбільших та найстаріших промислових підприємств Іршавського району. Як свідчать історичні документи, випал вапна в Приборжавському  проводився вже в далекому 1408 році. Цей промисел належав місцевому шляхтичу Богдану Довгаю. У XIX ст. виробництво вапна належало місцевій родині графа Телекі. Від нього вап­нярку викупив орден Мальтійських рицарів і здав у оренду.

2 березня 1945 року відбулися збори народного комітету се­ла, на яких було вирі­шено "створити товариство для організації, ведення і розвитку вапняного промислу в нашому селі і нашими людьми..." На перших установчих зборах товариство прийняло офіційну назву "Каме­няр", склало кошторис ремонтних і підготовчих робіт для за­пуску печі випалу. Протягом кількох місяців було заготовлено необ­хідне паливо та камінь, відремонтовано стару піч. У червні 1945 року під­приємство відправило першу велику партію вапна (500 цт.) у м. Берегово. Офіційні документи свідчать, що на кінець черв­ня завод став найприбутковішим підприємством в Іршавському районі і нараховував 169 постійних та сезонних робітників. Нагальна потреба у вапні вела до розши­рення заводу.
         У 1950 році зведено першу шахтну піч потужністю ЗО т на добу, а протягом наступної п'ятирічки - ще дві. Завдячуючи наполегливій праці робітників та керівництва, за два роки на заводі було освоєно виробництво вапняної мучки та мармурової крошки, шлакоблоків та плитки. Росло і технічне оснащення підприєм­ства: змонтована власна електропідстанція, закуплено буль­дозер, екскаватор, прокладено бічну вітку залізничної колії вузькоколійки Берегово – Кушниця, що проходила через с.Приборжавське до вапняних печей. Зверталась увага на культурно-масову роботу та орга­нізацію дозвілля робітничих сімей. У 1961 році створено завод­ський хор, 1963 - футбольну команду, у 1965 - зведено дитячий садок. На вихідні завод виділяв автотранспорт для екскурсій в межах області тощо.

У 1967 році освоєно виробництво цегли та черепиці біля с. Дубрівка та розпочато розробку нового кар'єру вапняка в урочищі Патирське. Протягом 1970-х років побудовано механічну май­стерню, підвісну канатну дорогу, криті гаражі, зведено новий залізобетонний міст через Боржаву, робітничу їдальню та клуб, котельню, освоєно виробництво гіпсоблоків та цеоліто­вої мучки. Постійно обновлювався технічний і рухомий склад підприємства, збільшувалася кількість робітників та службовців. Відповідно нарощувалося виробництво продукції.

На кінець 1970-х початок 1990 – х років в період найбільшого піднесення на заводі працювало понад 800 робітників, прибуток складав 1 млн. 392 тис. крб. Виробле­но близько 50 тис. т вапна, понад 150 тис. т мармурової крош­ки, 100 тис. т вапняної мучки, 450 тис. кв. м. цементно-моза­їчної плитки, майже 8 млн. шт. цегли (дані на 1988 рік).

Розпад СРСР, різке скорочення бюджетного фінансування будівництва, зменшення попиту на будівельні матеріали, ін­фляційні процеси, перебої з  енергопостачанням, тощо призве­ли до скорочення виробництва і занепаду підприємства. Та по­ступово намічається тенденція розвитку в ринкових умовах.

Протягом 1998-2005 рр. проводився капітальний ремонт, реконструкція та відновлення основних засобів виробництва. У  2005 р. запуск 3-ї шахтної печі з випа­лу вапна, підведено газ до підтопки з сушки цегли-сирцю на цегельному заводі.

Продукція підприємства:

цегла керамічна невогнетривка будівельна;

 вапно, вапно мелене фасоване (40 кг)

 щебінь декоративний ;

декоративний пісок;

 мармуровий порошок та інше.

 Місцезнаходження: 
90155, Закарпатська обл..,Іршавський р-н, с. Приборжавське, вул. Першотравнева,15.

Контактні телефони – (03144)  71-000; 71-001; 33 - 2-35.

 

ВАТ «ІЛЬНИЦЬКИЙ ЗАВОД МЕХАНІЧНОГО ЗВАРЮВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ

Ільницький завод механічного зварювального устаткування був створений у 1964 році за ініціативою інституту ім. Е.О.Патона. ВАТ «Ільницький завод механічного зварювального устаткування», як акціонерне товариство зареєстровано рішенням районної ради від 12 жовтня 1994 року, №38. 

ВАТ «Ільницький завод механічного зварювального устаткування» володіє значними виробничими потужностями.

Основна продукція заводу: 

- механічне зварювальне устаткування 

– обертачі універсальні, горизонтальні, вертикальні, роликові, установка для зварювання кільцевих швів; колони для зварювальних автоматів і напівавтоматів; столи зварювальника;

- пальники різних моделей для напівавтоматичного зварювання.

 Характеристика ринку збуту продукції:

Завод тісно співпрацює з багатьма підприємствами Росії, Білорусі, Литви і ін. Серед  найбільших замовників  продукції слід назвати  такі: фірма  "Анкорт” м. Москва, фірмама “Прогрес”  м. Самара, “Станко-ЛІД””  м. Набережні Челни, Завод монтажних конструкцій  м. Електросталь, фірма “Поліінтер”  м. Київ, фірма “Елмід” м. Масква, НТЦ “Данікор” м. Москва і ін. На Україні найбільшим споживачем продукції є спільне підприємство «Станкомплект» м.Київ. 75 % реалізованої продукці складає експорт, підприємство фінансово і економічно залежне від покупців – споживачів продукції з Росії, Білорусі, Литви. 

Місцезнаходження підприємства:
90130, Закарпатська обл. , Іршавський район 
с.Ільниця, вул..Радянська 3.

Контактні телефони: 
(03144) – 2-11-36;  2-12-71; 2-17-36

   ЗАТ «Іршавський абразивний завод» володіє значними виробничими потужностями. Має власну інструментальну базу, лабораторію і розвинуте складське господарство. Номенклатура виробів, що випускає завод становить 158 найменувань. Продукція високого рівня якості, відповідає європейським стандартам. Абразивний інструмент сертифікований органом сертифікації алмазних порошків і матеріалів «ВНДІ алмаз» (Росія), а також пройшов випробування у відповідних лабораторіях м. Хемніц (Німеччина) та м. Брно (Чехія).  

 Основна продукція: 

круги відрізні, обдирочні, шліфувальні, полірувальні, бруски та сегменти шліфувальні, диски шліфувальні та ін. Основний предмет експорту – відрізні армовані круги. 
  На підприємстві виготовляються 41 найменування кругів армованих, 20 найменувань кругів обдирочних армованих, 32 найменування кругів шліфувальних  на бакелітовій зв'язці, 22 найменування кругів для заточки пил, 1 вид сегментів шліфувальних та 1  найменувань абразивного інструменту  на полівінілформалевій зв'язці. Близько 20 % продукції виготовляється і поставляється  на експорт в в наступні країни:  Вірменія, Молдова, Росія.      
Колективом підприємства ведеться робота по покращенню якості виготовлюваної продукції. Систематично проводяться порівняльні випробування стійкості взірців виготовлюваної продукції.

 

Місцезнаходження:
90100 Україна, Закарпатська обл.., 

Іршавський р-н, м.Іршава, вул.. Федорова, 12.

Телефони: (031-44) 2-12-64; 2-11-35; 2-18-33.

Факс:  (03144) 24002

ТзОВ Лігніт+

Вуглевидобувна компанія ТОВ "Лігніт +" (ільницьке родовище бурого вугілля) -  видобуток бурого вугілля та бентонітової глини. Компанія і кар’єр знаходяться в селі Ільниця, Іршавський район. Для видобутку та обробки використовуються сучасні інноваційні технології. Родовище знаходиться в екологічно чистій місцевості, тому вугілля має високі характеристики та показники. Буре вугілля марки Б, зола 10, 0, волога 22.1, тепл. сгор. 4090 - 6340 кКал (ДСТУ 3472-96) високої якості. Вартість складає:

1. Кускове вугілля .

2. Подрібнене вугілля (фракція 13-300 мм.) .

3. Подрібнене вугілля в мішках .

4. Брикети круглої форми діаметром 20 і 40 мм.

Місцезнаходження:

Закарпатська область, Іршавский р-н, с Ільниця,

вул. Центральна, 75  https://lignitplus.com.ua/
tzovlignitplus@ukr.net,

директор Мандрико Максим Володимирович

 

ЗАТ «Іршавський абразивний завод»

ЗАТ «Іршавський абразивний завод» володіє значними виробничими потужностями. Має власну інструментальну базу, лабораторію і розвинуте складське господарство. Номенклатура виробів, що випускає завод становить 158 найменувань. Продукція високого рівня якості, відповідає європейським стандартам. Абразивний інструмент сертифікований органом сертифікації алмазних порошків і матеріалів «ВНДІ алмаз» (Росія), а також пройшов випробування у відповідних лабораторіях м. Хемніц (Німеччина) та м. Брно (Чехія).  

 Основна продукція: 

круги відрізні, обдирочні, шліфувальні, полірувальні, бруски та сегменти шліфувальні, диски шліфувальні та ін. Основний предмет експорту – відрізні армовані круги. 
  На підприємстві виготовляються 41 найменування кругів армованих, 20 найменувань кругів обдирочних армованих, 32 найменування кругів шліфувальних  на бакелітовій зв'язці, 22 найменування кругів для заточки пил, 1 вид сегментів шліфувальних та 1  найменувань абразивного інструменту  на полівінілформалевій зв'язці. Близько 20 % продукції виготовляється і поставляється  на експорт в в наступні країни:  Вірменія, Молдова, Росія.      
Колективом підприємства ведеться робота по покращенню якості виготовлюваної продукції. Систематично проводяться порівняльні випробування стійкості взірців виготовлюваної продукції.

 

Місцезнаходження:
90100 Україна, Закарпатська обл.., 

Іршавський р-н, м.Іршава, вул. Федорова, 12.

 

Телефони: (031-44) 2-12-64; 2-11-35; 2-18-33.

Факс:  (03144) 24002

 

 

 

 

 

 

 

 

Остання зміна сторінки: 30-09-2019 08:07

Дивіться також