У районній лікарні відкрили сателітний гемодіалізний центр відділення нефрології та програмного гемодіалізу обласної лікарні

25 січня, у Іршавській районній лікарні відкрили сателітний гемодіалізний центр відділення нефрології та програмного гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Андрія Новака.

Участь у заході взяли голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, головний лікар Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Андрія Новака Юрій Яцина, голова Іршавської РДА Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу охорони здоров`я Іршавської РДА Сергій Караслай.

Новостворений центр оснащений трьома сучасними апаратами «штучної нирки» японського виробництва.

      Кошти на капітальний ремонт нового відділення виділили з районного бюджету, а надала медичне обладнання та повністю взяла на себе поточне утримання відділення обласна клінічна лікарня.

Це вже дев`ятий подібний центр, що надаватиме послуги гемодіалізу населення Закарпаття. І такої розгалуженої мережі сателітних гемодіалізних центрів не має жодна інша область в Україні, - наголосив під час відкриття закладу голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

Голова Іршавської РДА Олександр Горін зазначив, що відкриття даного центру має велике значення для людей, які потребують гемодіалізу. Наразі півтора десятка хворих на ниркову недостатність зможуть проходити гемодіаліз безпосередньо у своєму районі, а не їхати до сусідніх, як це було раніше.

Олександр Васильович подякував усім за хорошу роботу, спрямовану на покращення медичного обслуговування населення.

Наразі сателітний гемодіалізний центр відділення нефрології та програмного гемодіалізу обласної лікарні вже приймає перших пацієнтів.

Остання зміна сторінки: 28-01-2019 12:26